Amaç, sevgi uğruna ölmek değil, uğrunda ölünecek sevgi bulmaktır. SHAKESPEARE [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

•  Kitapları | •  İletişim Bilgileri | •  Hakkında Bilgi
Sitemizde isimli yayınevine ait Toplam 100 kitap bulunuyor."" hakkında
henüz bilgi girişi yapılmamış..Son Yayınlanan Kitapları
Banu Ertuğrul & Onur Ertuğrul


Bazı kelimeler çok güzel.. Günümüzde pek sık kullanılmayan kelimeler var.Özellikle şiirlerinizde kullanabileceğiniz. CAN SANAT YAYINLARI A.Ş Banu Ertuğrul & Onur Ertuğrul »»
Yılmaz Özdil


Mustafa Kemal Atatürk İsmet İnönü Ahmet Necdet Sezer Rauf Denktaş Kadın'ı okudunuz. Bu da Adam. Diyebilirsiniz ki… Kadının karşılığı erkek değil mi? Bence değil. Çünkü, her kadın kadın ama… Her erkek adam değil. Hasan Tahsin, Kubilay, Uğur Mumcu, Sabih Kanadoğlu, İzzet Baysal, Müjdat Gezen, Ataol Behramoğlu, Yaşar Nuri Öztürk, Nesimi Çimen, Erol Manisalı, Fatih Sultan Mehmet, At..»»
Paulo Coelho


Fıstık Ahmet Tanrıverdi


Fıstık Ahmet, Prinkipo'nun yaşayan rengidir. İstanbul'un denize açılan son kapısında yıllarca kendi ülkesinde mülteci muamelesi görenlerin tarihçisidir. Fatih Çekirge, Hürriyet Adalıların sevdiği insan Fıstık Ahmet yeme içme işini iyi bilir. Kitabı okumak yetmez, onun adadaki mekanı Prinkipo’da yaşamak lazım. Yalım Eralp, Emekli Büyükelçi Kitaplarında Büyükada’nın yok olup gitmiş ren..»»
Kolektif


ANNE BUNDAN YİNE YAP! Ek besinlere geçişten okul çağına Uzmanlarca onaylı bebek ve çocuk beslenmesi rehberi 115 tarif CİLTLİ!.. www.gurmebebek.com'un yayına geçişinin 4. yılında; yıllar boyu biriken ve binlerce anneye ışık olan bilgi ve tecrübeyi bu kitapta siz anne şefler için bir araya getirdik. Ek besinlere geçişten itibaren bebeğinizin yemekle bir ömür sağlıklı bir ilişki kurmasını..»»
Nermin Öner Koruklu


"Yıldız'la Sohbet Eğitimi Dizisi" anne-baba ve öğretmenlerin çocuklarıyla etkili iletişim kurarak çocukların duygularını tanımasına ve etkin bir şekilde ifade etmesine yardımcı olmak amacıyla hazırlanmış rehber bir dizidir. "Yeni Okul Öncesi Rehberlik Programına" uygun olarak hazırlanan Yıldızla Sohbet Eğitimi seti: • Öğretmen ve ailelerin çocukları daha yakından tanıyıp, onları daha iyi ..»»
Selçuk Esenbel


Türkiyede Çini Düşünmek Türkiye ile Çin Halk Cumhuriyeti arasındaki resmi ilişkiler 1971 yılında tesis edilmiş olsa da Türkler ile Çinliler arasındaki ilişkiler yüzyıllar, hatta binyıllar öncesine dayanıyor. Ne var ki kısa bir süre öncesine kadar, Türkiye ile Çin birbirlerine hem fiziksel hem de düşünsel olarak bir hayli uzakta dururken, son dönemlerde bir yakınlaşma olduğunu ve ilişkilerin he..»»
Kolektif


İncil ve Mezmurlar İncil, Kutsal Kitapın Yeni Antlaşma olan ikinci kısmıdır. Grekçe yazılmıştır ve 27 kitaptan oluşur. İncil kelimesi arapça olup "Müjde" ya da "İyi Haber" anlamına gelmektedir. İsa Mesihin doğumundan Onun ikinci kez gelişine kadar sürecek olan dönemi anlatır. İncilin içeriğiİncil ve Mezmurlar »»
Kolektif


* Göz yormayan özel fontu sayesinde hızlı okuma kolaylığı * Diyanet Onaylı. * Her sayfanın alt tarafında tecvid belirteçleri * 70 gram şamua kağıt. * 24×17 ebatlarında. * Sure ve cüz indeksi. * Lüks Baskı * Sıvama baskı * Sert kapak * Gül kokulu * Altın Yaldızlı »»
Kolektif


Tarih öncesi yaşam, ilk sürüngenler, dinozorlar, ilk insanlar, fosiller ve daha pek çok konu başlığı. Resimli Sözlük Dinozorlar, konuyla ilgili terim ve kavramları en temel 12 konu başlığı altında ve alfabetik sırayla ele alıyor. 300'den fazla terim ve kavram için verilen basit ve anlaşılır açıklamalar sayesinde, çocuklarınız kitapta yer alan temel kavramları kolayca anlayacak. İlginç gerçeklere y..»»
Fatih Karadağlı


Bu kitapta, öğrencilerin farklı düşünceler üreterek çözüm süreçlerinden geçmesi, detaylı düşünmeleri ve farklı çözüm yollarını geliştirebilmeleri hedeflenmiştir. »»
Conrad Phillip Kottak


Bu ders kitabının amacı, bir yandan antropoloji alanındki temel kavram ve bilgilerle ilgili güvenilir bir kaynak oluştururken, öte yandan da bu alandaki önemli değişiklikleri ortaya koymaktır. Bu çerçevede kitap, öğrencilerin antropolojinin ilgilendiği türden çeşitliliğin önemini göstermek ve öğrencilerin deneyimlerini anlamlandırmalarına yardımcı olmak üzere yayımlanmıştır. Umarız bu metin öğren..»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.