En kolay şey insanın kendisini aldatmasıdır, çünkü bir insan genellikle istediği şeyin gerçek olduğuna inanır.-- Demosthenes [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİM
Mobbing BankSkandalbank'ın Skandalları

Mobbing BankSkandalbank'ın Skandalları


ISBN
: 9786051288796
Sayfa
: 0 s.
Yıl
: 2015
Mobbing BankSkandalbank'ın Skandalları Kitabı Tanıtım Yazısı
Mustafa Kemal Önder'im Ya bir yol bulacağız ya da bir yol açacağız diye çıkmıştı yola, Nereye gideceğini biliyordu, sapmadı sağa, sola, Anadolu'ya gidiyordu tam bağımsızlık ateşini yakmaya, Bugün de o ateşi yakacak Mustafa Kemal Önder'im.
-Önder Karaçay-

"Önder Karaçay; 'Edebiyatla uğraşan bir kalem işçisiyim,' diye tanımlar kendisini kısaca. Oysa o, toplumsal yaralara neşter vuran bir cerrah, bir araştırma görevlisidir insanlık adına. İyi bir gözlemcidir. Konu yelpazesi geniş, kalemi renkli bir şairdir. Kaleminin gücü, azimli, kararlı duruşunun göstergesidir. İş hayatında aldığı darbeler onu yıkmamış, bükmemiş, sadece erken olgunlaştırmış. Şiirlerini okurken satır aralarında kendinize rastlayacağınızdan ve bazı dizelerin altını çizeceğinizden eminim. Şiirlerinde hayal kırıklıkları, umut, inanç, direnme, sevginin her türü oya gibi zarif ve de ustalıkla işlenmiş. Basıma hazır diğer kitaplarında da şaire başarılar, sizlere keyifli okumalar dilerim…"
-Naime Özeren Emekli Öğretmen, Şair, Yazar -

"Düşüncelerimizi paylaşmıyorsak, bunu yaparken de düşünmüyorsak, mesaj yerine gitmeyebilir. Önder Karaçay bunu en iyi başaranlardan. Şiirlerinde ve yazılarındaki özgünlüğüyle söylemek istediklerini bütün açıklığıyla bizlerle paylaşmış. Bu denizden bir damla olsun alma hakkını herkes kullanmalı. Bu büyük başarıyı yürekten kutluyorum."
-Serap Irkörücü Edebiyat Öğretmeni-
(Tanıtım Bülteninden)


Eser içerisinde yer alan fikir, düşünce, iddia ve mesajları "Ne anladım?" bölümümüzde diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

Mobbing BankSkandalbank'ın Skandalları Kitabından Ne Anladınız?


Alıntılar Alıntı Yaz
Kitap için ilk alıntıyı siz ekleyin.

Mobbing BankSkandalbank'ın Skandalları Kitabından Alıntı Paylaşın


Sayfa 47, kitabın 47'inci sayfasının ilk paragrafıdır.
"Zulüm ilk çıktığı adrese geri döner ve başlatanı bitirir." / Önder Karaçay
İncelemeler İnceleme Yaz
Önder Karacay
23 Kasım 2018 Cuma 23:04:07

Zulüm ilk çıktığı adrese geri döner başlatanı bitirir. Önder Karaçay
Okunmasını tavsiye ediyor
Önder Karacay
17 Kasım 2018 Cumartesi 06:10:43

Kötüyü korumak da kötüdür. Önder Karaçay
Okunmasını tavsiye ediyor

İnceleme Paylaşın


Edebiyat Defteri Puanı
Puanınız:
Bu Kitabı Tavsiye Edenler
Bu kitabı 0 kişi tavsiye ediyor.

Önder Karacay
Bu kitabı tavsiye etti.