Sahip olduğunuz koşulları değiştirmek için, önce farklı düşünmeye başlayın. Norman Vincent Peale [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİM
19 Mayıs
Kitlesel Fonlama Hikayeleri

Kitlesel Fonlama Hikayeleri


Yazar
Yayınevi
ISBN
: 9786052263556
Sayfa
: 94 s.
Yıl
: 2019
Kitlesel Fonlama Hikayeleri Kitabı Tanıtım Yazısı

Kitlesel fonlama. Ülkemizde yeni yeni tanınmaya başlayan, girişimcilik ekosistemi daha güçlü ülkelerde etkili bir şekilde kullanılan, birçok projenin gerçekleşmesine vesile olan, ve sınırsız potansiyeli olan bir fonlama şekli.
Öncelikle elbette “Kitlesel Fonlama Nedir’’ ile başlayıp bu terimi tamamıyla anladığımızdan emin olacağız. Bundan kastımız sadece teknik anlamı değil, bizim tecrübe ettiğimiz kadarıyla bizim için kitlesel fonlama nedir, bundan bahsedeceğiz.
Sonrasında biraz daha nedenlerine inip, “neden insan, kurum ve proje kitlesel fonlamaya başvurabilir/başvurmalıdır’’ı konuşacağız.  Son olarak kitlesel fonlama tecrübesi yaşamış, başarılı ve başarısız olan kişilerin hikâyelerini, süreçlerini ve yaptıklarını dinleyeceğiz. Sebeplerini anlamaya çalışacağız.
Kitapta nelerden bahsedeceğiz?
1. Kitlesel Fonlama Nedir?2. Kitlesel Fonlamaya Neden Başvurulmalıdır?3. Perçin’in Kitlesel Fonlama Hikâyesi4. Kitlesel Fonlama Platformlarının Başvurandan Beklentileri Nedir?5. Kitlesel Fonlamada Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar6. Kitlesel Fonlamada Yapılan Hatalar7. Türkiye ve Dünyadaki Kitlesel Fonlama Platformları8. Kitlesel Fonlama Mevzuat Örneği9. Hisse Bazlı Kitlesel Fonlama10. Kitlesel Fonlamada Başarılı & Başarısız Olmuş Projeler11. Misafir Yazarlardan Kitlesel Fonlama Hikâyeleri

 Eser içerisinde yer alan fikir, düşünce, iddia ve mesajları "Ne anladım?" bölümümüzde diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

Kitlesel Fonlama Hikayeleri Kitabından Ne Anladınız?


Alıntılar Alıntı Yaz
Kitap için ilk alıntıyı siz ekleyin.

Kitlesel Fonlama Hikayeleri Kitabından Alıntı Paylaşın


Sayfa 47, kitabın 47'inci sayfasının ilk paragrafıdır. Henüz bu kitap için s-47 eklenmemiştir.
Kitabı edinmişseniz kitabın 47'inci sayfasının ilk paragrafını siz ekleyin.

İncelemeler İnceleme Yaz
Kitap için ilk incelemeyi siz ekleyin.

İnceleme Paylaşın


Edebiyat Defteri Puanı
Puanınız:
Bu Kitabı Tavsiye Edenler
Bu kitabı 0 kişi tavsiye ediyor.