Dostluk, toprak bir maşrapa gibidir, önemsiz bir nedenden birdenbire kırılır ve bir daha kullanılamaz. Cicero [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

Yönetim

Yönetim isimli konu başlığında toplam 55 kitap bulunuyor.
  Yönetim kategorisindeki kitaplar
Hakkı Öznur

Timaş Yayınları

1993'te neler oldu? Sadece birkaç tanesini sayalım: Uğur Mumcu suikasti, Eşref Bitlis olayı, Başbağlar katliamı ve 33 askerin şehit edilmesi... Tüm bu olayların aynı yıla rastlaması bir tesadüf müydü, yoksa tüm bunlar gizli bir planın parçası mıydı? Hakkı Öznur bu titiz ve detaylı çalışmasında bu soruları sorarak, bize 1993'ün arka planını anlatıyor. Çekiç güç, PKK ve derin devlet arasındaki..»»
Ergün Yıldırım

Hayat Yayınları

AK Parti ve cemaat ekseninde siyaset-toplum ilişkisini ele alan bu çalışma, üç ana kısımdan oluşmaktadır. Birinci kısımda AK Parti'nin devraldığı ve kendisini üzerine dayandırmaya çalıştığı sağ siyasetin ana özellikleri açıklanmaktadır. Sonra AK Parti'nin sosyolojik kökenleri, liderlik antropolojisi ve siyasal anlam dünyası analiz edilmektedir. Söylemsel dünyası resmedilmektedir. Son olarak çeşi..»»
Y. Akın Öngör

Alametifarika

Garanti Bankası`nın eski Genel Müdürü, efsanevi profesyonel Akın Öngör, deneyimlerini genç profesyonellerle paylaşıyor. "Ben bu kitabı, yaşadığım müthiş deneyimi kuşaklara aktarmak... Onca emek ve sıkıntıyla elde ettiğim birikimlerimi, beni olgulaştıran, beni ülkemizde `itibarlı` bir konuma taşıyan ve o dönemin `en çok kazanan profesyoneli` olmamı sağlayan başarıların, salt benim değil, `e..»»
Orhan Karaveli

Doğan Kitap

İkinci Dünya Savaşı'nın ardından 1945'in Mayıs ayı başlarında imzaladığı teslim antlaşmasıyla yenilgiyi kabul eden Almanya, savaşta 20 milyon insanını yitirdi. Kentleri, ulaşım sistemleri yerle bir edildi. Endüstrisi çöktü. Aileleri evlatsız, çocukları babasız, kadınları erkeksiz, fabrikaları işçisiz kaldı. Ağır yaralı bu topluma kısa bir süre sonra on binlerce "tecavüz çocuğu" katılacaktı; anne..»»
Arzu Güneysu Yıldırım, Nazlı Elvan Demirbilek

Scala Yayıncılık

Borsanın 25. yılında İMKB' nin 25 ünlü simasıyla strateji, taktik ve sırlarına ilişkin söyleşiler Scala Yayıncılık tan çıktı. Kitapda yer alan borsanın ünlü simaları geleceğe ilişkin öngörülerini de açıkladılar. Scala Yayıncılık'tan yeni bir borsa klasiği. (Tanıtım Bülteninden) »»
Tufan Darbaz

Sistem Yayıncılık

Türkiye’nin en önemli büyük firmalarında tepe yönetici olarak çalışan Tufan Darbaz, kendi deneyimlerini sonraki kuşaklara aktarıyor. Her biri Türkiye’nin hem ekonomik hem de sosyal-siyasal yaşamını derinden etkileyen kararların alındığı süreçleri sade ve anlaşılır bir dille anlatıyor. “32 yıllık bir deneyim 71 tane anekdota elbette sığmaz, ancak benim Libya’da bir uzman olarak başlayan iş se..»»
Frederick Newell

Sistem Yayıncılık

``Fred Newell müşteriyi pusu kurarak avlamakta (CRM) yetkilendirmek (CMR) arasındaki derin farka işaret ediyor. Bu kitabı okuduktan sonra ilk adımınız müşterinizi yetkilendirmek olacaktır.`` Philip Kotler, Uluslararası Pazarlama Profesörü; Northwestern University Önde gelen bir uluslararası pazarlama danışmanı ve Seklemian / Newell danışmanlık şirketinin CEO`su olan Frederick Newell..»»
Oğuz C. Gel

Sistem Yayıncılık

Oğuz C. Gel tarafından hazırlanan bu çalışma, geniş içeriği ile, CRM dünyasına adım atmak isteyenlere geniş perspektifler kazandıracak bir kitap. Son yılların en çok konuşulan yönetim stratejisi haline gelen CRM, içerdiği farklı disiplinler ve çalışma yöntemleri ile "Müşteri"ye bakış açılarının yeniden ele alınmasına sebep olurken, iş hedeflerinin ve kârlılık anlayışlarının da yeni anlayışlarla dü..»»
Dilaver Tengilimoğlu

Gazi Kitabevi

Son yıllarda yaşanan hızlı teknolojik gelişmeler, örgütlerin planlama ve karar merkezi durumundaki büroların yapısını da önemli ölçüde etkilemiştir. Artan rekabet ortamında işletmelerin başarılı olabilmesi, değişime uyum sağlayabilmelerine, ihtiyaç duydukları bilgi ve belgelere kısa sürede ulaşmalarına bağlıdır. Bu ise, işlevsel esnekliğe sahip örgüt yapısına, modern iletişim, ulaşım ve bilgi tekn..»»
Hasan TutarDilaver Tengilimoğlu

Seçkin Yayıncılık

Kitaptan Bulunan Konu Başlıkları / Yönetim ve Büro Yönetimi / Büro Yönetimi / Klasik ve Çağdaş Büro Türleri ve Yönetimi / Bürolarda İş Analizi ve İş Değerlemesi / Büro Organizasyonu ve Sistem İyileştirme Teknikleri / Büro Ergonomisi ve Tasarımı / Bürolarda İletişim Yönetimi / Bilgi Sistemleri ve Büro Otomasyonu / Bürolarda Toplam Kalite Yönetimi / Bürolarda Performans Değerleme / Bürolarda Zama..»»
 « Önceki sayfa   1   2   3   4   5   Sonraki sayfa » 
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.