Denizin dibinde incilerle taşlar karışık bulunurlar. Övülecek şeyler de kusur ve yanlışların arasında bulunur. Mevlana [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

Yazılım-Genel

Yazılım-Genel isimli konu başlığında toplam 2 kitap bulunuyor.
  Yazılım-Genel kategorisindeki kitaplar
M. Zeki Coşkun

Birsen Yayınevi

Bu kitap, üniversitelerde verilen C dersinin müfredartına uygun olarak C dilini yeni öğrenmeye çalışanların rahatça anlayabileceği ve çalışabileceği şekilde yazılmıştır. Kitabın, öğrencilerin ve uygulayıcıların yararlanması yanında, dersi anlatanların faydalanacağı ders ya da kaynak kitap olması için çaba harcanmıştır. (Önsöz'den) »»
Kolektif

MaveSoft

Genel Kültür Seti, içerisinde 100`den fazla konu başlığında 25.000`den fazla soru ve cevap içermektedir.

Ürünün hazırlanma amacı tekli ve çiftli olarak genel kültür geliştirme çalışmaları yapmaktır. Burada bahsi geçen Genel Kültür konuları Dünya Tarihinden, Hayvanlar Alemine, Dünya Coğrafyasından Keşifler ve Buluşlara, Oscar Ödüllerinden Olimpiyatlara kadar birbirinden çok farklı konulardı..»»

Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.