İnsanların elinden hayalleri alınacak olursa, başka ne zevkleri kalır? Foostenelle [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

Yabancı Dil Sınavları-Genel

Yabancı Dil Sınavları-Genel isimli konu başlığında toplam 16 kitap bulunuyor.
  Yabancı Dil Sınavları-Genel kategorisindeki kitaplar
Abidin Coşkun

Pelikan Yayıncılık

Sınavlara hazırlık serimizin bu ilk kitabında, birinci bölümde, okunulanı anlama becerisi -Reading Comprehension- ile ilgili paragraflar, sorular ve cevap seçenekleri en yalın şekliyle hazırlanmıştır.İkinci bölümde ise Cloze Test örnekleri güncel konulardan yararlanılarak hazırlanmıştır. Hepimiz biliyoruz ki YDS, KPDS ve ÜDS sınavlarının önemli bir bölümü Reading Comprehension sorularından oluşmak..»»
Ayhan Sezer

Pelikan Yayıncılık

Second Treasure of Proficiency Tests, First Treasure of Proficiency Tests gibi KPDS, ÜDS, TOEFL ve yeterlik sınavlarına hazırlanmakta yardımcı olmak üzere düzenlenmiş 3500 soru içeriyor. Kitaptaki sorular, KPDS, ÜDS, TOEFL ve yeterlik sınavlarında en çok sorulan dilbilgisel özelliklerin düzenli olarak sunulmasına olanak verecek şekilde düzenlenmiştir. Daha da önemlisi sınavlara hazırlan..»»
Tijen TanHuriye ElmasYeliz Demir

Anı Yayıncılık

“Upgrade Your English Level”, KPDS, ÜDS, YDS, KPSS ve Proflciency (Yeterlik) sınavlarına yönelik hazırlanmış olup, tamamı özgün sorulardan oluşan Türkçe konu anlatımlı bir kitaptır. Gramer, sözcük bilgisi ve okuma anlama alanlarında 2000’i aşkın soru ile sizi sınavlara hazırlayacak gerçek bir rehber niteliğindedir. Kitapta ÖSYM’nin sınav tiplerinde yapmış olduğu en son değişiklikler ve üniversitel..»»
Erdem Karabulut

Pelikan Yayıncılık

2004-2005 öğretim yılından itibaren liselerde Almanca`nın zorunlu seçmeli ders olarak okutulması ve buna bağlı olarak ortaya çıkacak Almanca öğretmeni ihtiyacı nedeniyle Almanca öğretmen atamalarının başlamış olması, giderek daha fazla sayıda öğrencinin YDS sınavına girmesi sonucunu beraberinde getirecektir. Öğrencilerin zaman içerisinde soru tipleri değişen ve zorluk derecesi artan bu sınava daha..»»
M. Fatih Adıgüzel

Pelikan Yayıncılık

Fifth Edition(New Edition) Revised and enlarged • Strategies about question types at YDS • Grammar Revision Test • Key Vocabulary Revision Test • 16 YDS practice exams with their detailed Keys • The latest four YDS Exams, plus their detailed keys • (2007 YDS Exam included) • A 650-word YDS glossary ..»»
Funda BaydarÖzenç Morey

Pelikan Yayıncılık

2000- 2007 çıkmış sorular ve sınav analizleri dahil»»