Önce doğruyu bilmek gerekir; doğru bilinirse yanlış da bilinir, ama önce yalnış bilinirse doğruya ulaşılamaz. Farabi [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

Yabancı Dil Eğitim Setleri

Yabancı Dil Eğitim Setleri isimli konu başlığında toplam 31 kitap bulunuyor.
  Yabancı Dil Eğitim Setleri kategorisindeki kitaplar
Medya Bilişim Teknolojileri

Medya Bilişim Teknolojileri

Kendinize Bir İyilik Yapın, Günde Bir Saat Zaman Ayırın, Neler Yapabileceğinizi Görün ingilizce kelime ezberleme seti ile günde 1 saatte kelime ezberleyin... İngilizce kelimeleri hızlı, kolay ve kalıcı olarak öğrenmek istiyor, ancak bunu başarmakta zorlanıyorsanız doğru adrestesiniz. Fono İngilizce Cep Kartı Hediyeli »»
Kolektif

Mir Eğitim ve Yazılım

Mir Eğitim İngilizce Multimedya Eğitim Seti "Full Set" 12 CD»»
Mir Eğitim

Mir Eğitim ve Yazılım

İngilizce bilmek, sadece kelime yada gramer öğrenmek değildir! Bir çoğumuz ingilizce kelime anlamlarını ve gramer yapısını iyi bilmemize rağmen radyoda, televizyonda yada ingilizce konuşan bir kişiyle karşılaştığımızda konuşulan ingilizceden pek birşey anlayamıyoruz. Bunun sebebi hepimizin bildiği gibi tellafuz probleminden kaynaklanmaktadır.

Şimdi bu problemi aşmanın çok kolay bir yol..»»

Mir Eğitim

Mir Eğitim ve Yazılım

Mir Eğitim Kolay Almanca Eğitim Seti V3 ile; Günde en az 1 saat ayırmak kaydı ile 3 ay içerisinde Almancayı iyi düzeyde, yani kendinizi ifade edebilecek ve konuşulanları anlayabilecek kadar öğreneceksiniz. Konuşmaya yeni başlayan bir çocuğun dil öğrenme mantığına dayalı bir sistem ile ilk önce temel kelimeleri öğrenecek daha sonra bu kelimeler ile cümle kurarak gelişiminize devam e..»»
Mir Eğitim ve Yazılım

Mir Eğitim ve Yazılım

Mir Eğitim Full paketimizde Başlangıç seviyesinden gelişmiş seviyeye kadar tüm konular işlenmektedir, Diğer Arapça Paketlerimizde bulunan Tüm Öğrenme araçlarını Full paketimizde bulabileceksiniz. Arapça Full Paketinde Neler Var ? 16 Adet Multimedia CD Rom (1 Program CD + 15 Ders CD) 1 Adet Arapça Konuşma Klavuzu 3 Adet Okuma Kitabı 1 Adet Arapça Kelime Kartla..»»
Mir Eğitim

Mir Eğitim ve Yazılım

Mir Eğitim Gelişmiş Seviye Paketi İleri Seviye Paketimizle Öğrendiğiniz Arapçayı mükemmel seviyeye getirmeyi hedefleyenler içindir. İleri seviye Arapça bilgisi olanlara yönelik olan İleri Seviye Arapça Eğitim Paketimizin içeriğinde Toplam 5 Multimedia Eğitim CD`nin yanında Konuşma kılavuz kitabı ve Arapça okuma yeteneğinizi geliştirmek amacıyla 1 adet Okuma kitabı bulunmaktadır. Mir Eğit..»»
Mir Eğitim ve Yazılım

Mir Eğitim ve Yazılım

Mir Eğitim İleri Seviye Paketi Orta Seviye Paketimizle Öğrendiğiniz Arapçayı daha da geliştirmeyi hedefleyenler içindir. Orta seviye Arapça bilgisi olanlara yönelik olan İleri Seviye Arapça Eğitim Paketimizin içeriğinde Toplam 5 Multimedia Eğitim CD`nin yanında her zaman yanınızda bulundurabileceğiniz Geniş Kapsamlı Arapça Sözlük ve Arapça okuma yeteneğinizi geliştirmek amacıyla 1 adet kitap bul..»»
Mir Eğitim ve Yazılım

Mir Eğitim ve Yazılım

Mir Eğitim Orta Seviye Paketi Tanışma Paketimizle Öğrendiğiniz Arapçayı biraz daha geliştirmeyi hedefleyenler içindir. Temel Anlamda Arapça bilgisi olanlara yönelik olan orta seviye Arapça Eğitim Paketimizin içeriğinde Toplam 5 Multimedia Eğitim CD`nin yanında her zaman yanınızda bulundurabileceğiniz Arapça kelime öğrenme kartları ve Arapçanızı okuma yeteneğinizi geliştirmek amacıyla 1 adet kitap..»»
Mir Eğitim ve Yazılım

Mir Eğitim ve Yazılım

Mir Eğitim Kolay serisi eğitim programı anadilini öğrenme sürecindeki bir çocuğun dil öğrenme mantığına göre hazırlanmıştır. Arapça Öğrenme Sürecinde öncelikle temel şekil ve eylemleri Arapça mantığı ve gramer kuralları ile öğrenecek daha sonra birbirinden keyifli alıştırmalarla yeni öğrendiğiniz bilgileri zihninizde kalıcı bir şekilde yer edene kadar pratiğe dökebileceksiniz. Birerbir Eğ..»»
Mir Eğitim

Mir Eğitim ve Yazılım

MİR EĞİTİM KOLAY ÇİNCE EĞİTİM SETİ(Mandarin) (Yeni Versiyon)

Çince Temelim yok, Bu dile sıfırdan başlayıp kendimi ifade edebilecek kadar öğrenmek istiyorum diyorsanız bu set tam size göre. "MİR EĞİTİM KOLAY ÇİNCE EĞİTİM SETİ" ile günde en az 1 saat ayırmak kaydı ile 3 ay içerisinde Çince`yi iyi düzeyde, yani kendinizi ifade edebilecek ve konuşulanları anlayabilecek kadar öğre..»»
 « Önceki sayfa   1   2   3   Sonraki sayfa » 
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.