Dostluk, toprak bir maşrapa gibidir, önemsiz bir nedenden birdenbire kırılır ve bir daha kullanılamaz. Cicero [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

Uluslararası Hukuk

Uluslararası Hukuk isimli konu başlığında toplam 3 kitap bulunuyor.
  Uluslararası Hukuk kategorisindeki kitaplar
Murat Uslu

Seçkin Yayıncılık

CMR Hükümlerinin Niteliği ve Uygulanma Şartları CMR`de Öngörülen Sorumluluğun Esasları, Taşıyıcının Gecikmeden Doğan Sorumluluğunun Şartları ve Sorumluluktan Kurtulma Sebeplerizbr> Taşıyıcının Gecikmeden Doğan Sorumluluğunun Kapsamı ve Buna İlişkin Olarak Taşıyıcıya Karşı Dava Hakkının Kullanılması CMR Metinleri Üç tarafı denizlerle çevrili bir ülke olmasına rağmen, ulusal ve u..»»
Saban KayihanMehmet Eski

Seçkin Yayıncılık

- Genel Konular - Uluslararası Ticaret Hukuku - Uluslararası Ekonomik Düzen - Türk Dış Ticaret Hukuku Kitap, uluslararası ekonomi hukukunun kapsamına giren konuları sistematik ve öz bir şekilde vermeyi amaçlamıştır. İncelenen konular hukukçular dışında da geniş kesimleri ilgilendirdiğinden Türk dış ticaret hukuku ve uluslararası ticaret hukuku bölümlerinde, kısaca işletmesel bakış açısı da y..»»
Kısmet Erkiner

On İki Levha Yayıncılık

2006'da bu kitabımın birinci baskısını çıkarttığımda, bu çalışmanın önceden planlamış olduğum bir yayınım olmadığını, ihtiyaçtan, çalışmalarımda araya sıkıştırmış olduğumu ifade etmiştim. Şimdi de aynı şeyi bu ikinci baskı için söyleyeceğim. 2006'dan günümüze almış olduğum tepkiler, bu yayınımın, spor hukukçularınca bir hayli kullanıldığını gösterdi. CAS'ın yönetim organı ICAS, 2009 ç..»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.