Akıllı bir insan kazandığı paranın bırazını, aldığı nasihatın ise birçoğunu bir yana koyar. Harry Carns [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

Türkçe

Türkçe isimli konu başlığında toplam 3 kitap bulunuyor.
  Türkçe kategorisindeki kitaplar
İsmail Hakkı MiriciPhilip GloverBinnur Genç İlter F. Özlem Saka

Gazi Kitabevi

Welcome to our Turkish language course. The course has been designed to help you learn Turkish at Al Level (see the next pages and the back cover for definition) in accordance with the language proficiency level introduced by the Council of Europe. Therefore the main objectives of the course are to help you learn Turkish: 0 as a complete beginner, 0 to live in Turkey for a few months,..»»
A.H. Kohohob

Multilingual Yabancı Dil Yayınları

SSCB Bilimler Akademisi`nin 1956`da yayınladığı eserin tıpkı basımı Rusça konuşanlara Türk Dili Grameri öğretmek için yayınlanmış bir kitap. »»
Kolektif

Tebeşir Yayınları

Bir milletin kültürel değerlerinin başında dil gelir. Her kelime; ifade ettiği anlamın yanı sıra, yüzyıllar boyu yaşadığı coğrafyanın, kültürün ve medeniyetin izlerini taşır. Kısacası, her kelimede bir tarih gizlidir. Dildeki bir sözcüğün kullanımdan düşmesi, unutulması; geçmişten günümüze o sözcüğün anlamlandırıldığı türküleri, masalları, hikâyeleri, bilmeceleri anlamsız kılar. Üzülerek gör..»»