Rüyalarınızın gerçekleşmesini istiyorsanız öncelikle uykudan uyanmanız gerek. A. Siegtried [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

Teknik Kitaplar Teknik Resim

Teknik Kitaplar Teknik Resim isimli konu başlığında toplam 7 kitap bulunuyor.
  Teknik Kitaplar Teknik Resim kategorisindeki kitaplar
Nejat Kıraç

Nobel Yayın Dağıtım

Teknik Resim öğrenimi için gerekli temel bilgilerin verildiği bu kitapta, çok sayıda örnekten yararlanılarak konuların kolay anlaşılabilir verilmesine dikkat edilmiştir. Bir Teknik Resim kitabı için standartların olmazsa olmaz gerekliliğinden hareketle ISO ve Türk Standartlarına uygunluğa özellikle özen gösterilmiştir. Kitabın, Mühendislik Fakültelerinin ilgili bölümlerinde okutulmakta olan teknik..»»
Ahmet BirHatice YesilkütükNagihan Etemoglu

Nobel Yayın Dağıtım

Bugün gelişen bilgisayar ortamında teknik resmi bilgisayarda çizebilmemize rağmen, teknik resim bilmeden bilgisayarda çizim yapmak mümkün değildir. Bu nedenle öğrencilerimiz teknik resim çalışmaları yaparken, yayınlarımız arasında yer alan Teknik Resim 1 kitabı sayesinde yapılandırıcı ve ka..»»

Elektronik Teknolojisi Alanı

De-Ha Yayıncılık

Teknik Resim Modüllerinin Tamamını Kapsar Teknik Resim A4 Uygulama Yaprakları Kitabında Yer Alan Konu Başlıkları Modül 1: Geometri Çizimler Modül 2: Görünüş Çıkarma »»
Mustafa Bağcı

Birsen Yayınevi

Teknik Resimin Önemi Resim Takımları ve Gerkçeleri Çizgiler Geometrik Çizimler İzdüşümler Eşlenik Dik İzdüşümler Kesit Görünüşler Yardımcı Görünüşler Perspektif Resimler? »»
Mustafa Bağcı

Birsen Yayınevi

Bu kitap, «Teknik Resim Cilt 1» adit kitabın devamı olup Teknik Okullar ve Teknisyen Okulları için bir ders kitabı, konstrüktörler, ressam­lar ve Endüstrinin çeşitli dallarında çalışan teknik elemanlar için bir mü­racaat kitabı olarak hazırlanmıştır.. Teknik Resmin temel prensiplerini ve kurallarını kapsayan konular, birinci cilt içerisinde toplanmıştır. Ikinci ciltte genellikle açınımlara ..»»
Hüdayim Başak

Seçkin Yayıncılık

Teknik Resim 92 Sayfalık Uygulama Yakrakları ile Kitabı Hakkında Teknik Resim kitabı: Meslek Liseleri, Meslek Yüksek Okulları, Teknik Eğitim Fakülteleri ve Mühendislik Fakültelerinde okultulmak üzere ders kitabı olarak hazırlanmıştır. Teknik resim bilgilerinin ve kurallarının 14 ana başlık altında incelendiği kitapta her bölümün sonuna "Bölüm Değerlendirme Soruları" başlığı altında o bölüme ait..»»
İbrahim Zeki ŞenNail Özçilingir

De-Ha Yayıncılık

Teknik Resmin Önemi Teknik Resim Aletleri Resim Kağıtları Ölçekler Yazı ve Reklamlar Çizgi Geometrik Çizimler İz Düşüm »»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.