Başarı tek başına elde edilemez. Emeği dokunan herkesle mutluluğu paylaşanlar, daha büyük başarılara ulaşır. Dr.Faruk Bayülkem [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

Teknik Kitaplar İnşaat

Teknik Kitaplar İnşaat isimli konu başlığında toplam 41 kitap bulunuyor.
  Teknik Kitaplar İnşaat kategorisindeki kitaplar
Ünal Akçalı

Kendi Yayını

Bu kitap, Bayındırlık ve İskan Bakanlığı ile yapılan sözleşme esasları çerçevesinde telif ücreti ödenerek yayınlanmaktadır. Bu kitap 2010 yılı Bayındırlık ve İskan Bakanlığı Genel Fiyat Analizlerinden 2010 yılı için aktarmasız olarak türetilen inşaat birim fiyatlarının hesaplanmış dökümlerini içerir. Bu kitapta sizlere Yapım İşleri Birim Fiyat Analiz Sistemi için bir hesaplama örneği sunulmakta ve..»»
Bayındırlık ve İskan Bakanlığı

Bayındırlık ve İskan Bakanlığı Yayınları

2007 Yılı İnşaat, Tesisat (Makina) ve Elektirik Tesisat Birim Fiyatları

İÇİNDEKİLER

1. 2007 Yılı İnşaat Birim Fiyatlarına Esas İşçilik-Araç ve Gereç Rayiç Listeleri

2. 2007 Yılı Yapı İşleri Birim Fiyat Tarifleri Ek Fiyat Listesi

3. Yapım İşleri Sıhhi Tesisat Birim Fiyat ve Tarifleri

4. Yapım İşleri Kalorifer Tesisatı Birim Fiyat ve Tarifleri

5. Yapım İşleri Müşt..»»

Bayındırlık ve İskan Bakanlığı

Bayındırlık ve İskan Bakanlığı Yayınları

Kamu kurumlarının düzenlemiş olduğu ihalelere giren, girmek isteyen kuruluşların birim fiyatları için baz aldığı kitabın yenisi çıktı. 2009 Yılı Yapı İşleri İnşaat Birim Fiyatlarına Esas İşçilik-Araç ve Gereç Rayiç Listeleri »»
Bayındırlık ve İskan Bakanlığı

Bayındırlık ve İskan Bakanlığı Yayınları

İnşaat Birim Fiyatlarına Esas İşçilik-Araç ve Gereç Rayiç Listeleri Yapı İşleri İnşaat Birim Fiyat Tarifleri Ek Fiyat Listesi Yapı İşleri Sıhhi Tesisat Birim Fiyat ve Tarifleri Yapı İşleri Kalorifer Tesisatı Birim Fiyat ve Tarifleri Yapı İşleri Müşterek Tesisat Birim Fiyat ve Tarifleri Yapı İşleri Havalandırma ve Klima Tesisat Birim Fiyat ve Tarifleri Yapı İşle..»»
Osman Şimşek

Seçkin Yayıncılık

Bu kitap 1985 yılından bu yana Gazi Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Yapı Eğitimi Bölümünde Beton Laboratuarı dersinde verilen ders notlarının derlemesinden oluşmuştur. Son yıllarda yaşanılan depremler nedeniyle, binaların kaliteli olup olmadığı gündeme gelmiş ve beton kalitesi ön plana çıkmıştır. Beton bileşim elemanlarının (çimento, agrega), taze ve setleşmiş beton özelliklerinin belir..»»
Osman Şimşek

Seçkin Yayıncılık

Beton, uzun yıllardan beri en önemli yapı malzemesi olma özelliğini korumuştur. Betonun teknik özelliklerinin gelişmesi ile birlikte betonda, dayanım özelliği kadar estetik, ekonomiklik, permeabilite, elastiklik gibi nitelikler de aranmaya başlanmıştır. Bu amaçlar doğrultusunda betonunu üretimi endüstrileşmekte ve daha ekonomik hale gelmektedir. Beton teknolojisindeki son gelişmeler, deney..»»
Zarifa Hanmehmetova

Teknik Yayınevi

Çok Katlı Binalar İnce Kabuklu Uzay Betonarme Sistemleri - Mühendislik Yapıları Özel Şartlarda Kullanılan Betonarme Yapılar Bir Katlı Betonarme Sanayi Bina Karkas Elemanlarının Hesap ve Tasarımı »»
Seyit Ali Kaplan

Teknik Yayınevi

Temel İlkeler Malzeme Eğilme Kesme Aderans Kullanılabilirlik »»
Yapı ve Tasarımcının İnşaat El Kitabı

Data Yayınları

Yapı ve tasarımcıların özel ve resmi çalışma hayatlarındaki ihtiyaçları ön planda tutulmaya çalışılmıştır. Kapsama alınan konuların birçoğu uygulamaya dayalıdır. Oluşturulan yeni içerik Mimarlık, Mühendislik (İnşaat) ve Teknik Eğitim Fakültesi öğrencileri ve mezunlarına yönelik bir İnşaat El Kitabı özelliğini taşıması hedeflenmeye ve sektörde ilgili olası yeni gelişmeler yansıtılmaya ça..»»
Gökhan KürklüHüseyin Akbulut

Teknik Yayınevi

Beton ve Betonarme Kalıpları »»
 « Önceki sayfa   1   2   3   4   Sonraki sayfa » 
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.