Sevgi insanı birliğe, bencillik de yalnızlığa götürür. Schiller [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

Psikoloji-İletişim

Psikoloji-İletişim isimli konu başlığında toplam 10 kitap bulunuyor.
  Psikoloji-İletişim kategorisindeki kitaplar
Rose Rosetree

Prestij Yayınları

Rose Rosetree`nin kitabı, bizi kendi doğal yeteneklerimizi keşfetmeye, kendi varlığımızdan haberdar olmaya ve empatik yeteneklerimizi hayatımızı güzelleştirmek için kullanmaya davet ediyor. Rose`un öğretileri hayatınızı derinden etkileyecek kadar güçlü.»»

Tayyip Karakaya

Nesil Yayınları

Bazı sözler vardır ki, üzerinden yıllarda geçse de unutulmazlar. Bu,sözler her dönem insanlara ibret verir. Kısa, özlü, veciz, sözlerdir bunlar. Hayatımızın pusulası hükmünde olan güzel sözlerden bir demet Güzel Sözler Antolojisi. Tayip Karakaya yıllarını vererek bu çalışmayı ortaya çıkardı. Güzel Sözler Antolojisi, yarınlara kalacak gelecek nesillere de faydalı olacak bir kitap. Öğrenciler dah..»»
Aydın Arıtan

Arıtan Yayınevi

" Kendini Doğru Olarak İfade Etmenin ve Anlaşılır Olmanın Bilimsel Temelleri"

İnsanlar arasındaki iletişimin en önemli unsuru dildir. Türkçe’yi de “kendini doğru olarak ifade etmeyi” ve “anlaşılır olmayı” sağlayacak şekilde kullanabilmenin bir metodolojisi vardır ve bunu öğrenmek mümkündür.

Beyin çalışma biçimini temel alarak, kendini anlaşılır bir şekilde ifade etmenin bilimsel yolla..»»

Peter Thomson

Arion Yayınevi

Yapay hava kaynaklarının yardımı olmadan suyun altında yüzemiyoruz. Bizi havada tutacak araçların yardımı olmadan uçamıyoruz. Giyecekler olmasa dünyanın birçok bölgesinde hayatta bile kalamazdık. Ancak, bütün bu olumsuz koşullara, rağmen, dünyaya hakimiyet kurmayı başardık. Neden?.. Çünkü, kendi türümüzle en karmaşık düşünceleri, teorileri ve mesajları paylaşabilecek şekilde iletişim kuruyoru..»»

Gülüm Omay

RE İki Evi

REIKI EVRENSEL YASAM ENERJISI»»
Earlene F. Gleisner

Alkım Yayınları

REIKI GUNDELIK YASAMDA»»
Dilara Trubach

Anahtar Yayıncılık

REIKI VE DIGER ALTERNATIF TEDAVI YONTEMLERI ILISK»»
David F. Vennells

Alfa Yayınları

Reiki Yeni Başlayanlar İçin»»
Walter LübeckFrank Arjava PetterWilliam Lee Rand

Ege Meta Yayınları

Bu kitap konunun dünyaca tanınmış üç ustası tarafından kaleme alınmış ilk Reiki kitabıdır. Farklı kültürlerden gelme üç yazar tüm birikimlerini ve deneyimlerini paylaşmak için bir araya gelmişlerdir: "reiki ile ilgilenenlerle sevgimiz ve bilgimizi paylaşabilmek için bu kitabı yazmak üzere bir araya geldik. Umarız ki bu kitap sayesinde hem birbirimize karşı hem de Reiki`ye karşı olan sevgimizi d..»»

Erol Göka

Timaş Yayınları

Erol Göka`dan Toplumsal Psikolojimizi Çözümleyen Yeni Bir Eser. Önceki kitaplarıyla Türklerin psikolojisinin temel dinamiklerini tarihsel özelliklerinden beslenerek etraflıca çözümleyen Erol Göka, bu kez merceğini ruhumuzdaki göçebelik izlerine doğrultuyor. Göçebeliğin toplumsal yaşantımızda ve psikolojimizde nasıl etkiler gösterdiğini ve bu etkilerden bugüne ne gibi izler kaldığını inceliyor. ..»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.