Önce doğruyu bilmek gerekir; doğru bilinirse yanlış da bilinir, ama önce yalnış bilinirse doğruya ulaşılamaz. Farabi [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

Psikoloji-Genel

Psikoloji-Genel isimli konu başlığında toplam 680 kitap bulunuyor.
  Psikoloji-Genel kategorisindeki kitaplar
Jelaila Starr

Kozmik Kitaplar

Dünya gezegeninin gizli tarihinde neler yatıyor?

İnsan türünün gerçek dünya dışı kökeni nedir?

Son yıllarda fazlasıyla sözü geçen DNA sarmallarının sırrı nedir?

Antikler kimlerdi ve amaçları neydi?

Neden hâlâ dünyaya temsilcilerini gönderiyorlar?

Jelaila Star bize bütün bu soruların cevaplarını veriyor. Nibiruan Konseyi, onu, oniki sarmallı DNA yapımızı aktif hale getirme..»»

Özcan Köknel

Altın Kitaplar Yayınevi

Jack CanfieldMark Victor Hansen

HYB Yayıncılık

Yolculuğa çıkarken Tavuk Suyuna Çorba kitabını mutlaka yanıma alırım. Bu kitap, uzak bir otelde yalnız başıma, hüzünlü geçirdiğim bir geceyi kısa zamanda, hazırlaması kolay bir eğlenceye dönüştürüyor. Kenny Loggins Kitapları en çok satan kitaplar listesinden inmeyen Jack Canfield ve Mark Victor Hansen sizi eğlendirmek ve ruhunuzu yüceltmek için yeni bir öykü derlemesi sunuyorlar. Üçüncü Porsiyon T..»»
Jack CanfieldMark Victor Hansen

HYB Yayıncılık

New York Times`ın en çok satan yazarlarından Jack Canfield ve Mark Victor Hansen yaşamlarını insanlığın kişisel ve mesleki gelişmelerine adamış, profesyonel konuşmacılardır. Hanoch McCarty, Hanoch McCarty & Associates`ın Başkanı ve uluslararası bir yazar ve konuşmacıdır. Meladee McCarty, Sacramento Eğitim Bürosu`nda program uzmanıdır... McCarty`ler Acts of Kindness" ve "The Daily Journal of Kindne..»»
Hüseyin Hafez Amini

Sina Yayınları

6.Hissin Sırrı "Beş Duyu Dışındaki Duygular"»»
Kolektif

HYB Yayıncılık

6`ıncı Porsiyon Yüreğinizi Isıtacak, Ruhunuzu Alev Gibi Saracak Yeni Öyküler "Tavuk Suyuna Çorba"»»
Leo Buscaglia

İnkılap Kitabevi

Leo Buscagalia; sıcacık, ilgi ve sevgi dolu, sık sık da esprili üslubuyla, dünya cennetinin o kadar da uzak, ulaşılmaz bir şey olmadığını söylüyor, o yolculuğun burada ve şimdi yapılabileceğini anlatıyor, birçok şeyi hevesle sevenler için hayatın cennet olduğuna dikkati çekiyor.»»

Ömer Faruk Reca

Akis Kitap

Onlar dünyanın bilim, tarih, edebiyat, kültür ve sanat tarihine yön verenleri. Hepsi sıfırdan başladıkları yaşamlarını `insanlığın onur tablosunda` yani zirvede noktaladılar. isimleri, geçmiş kadar geleceğin de sayfalarında yer alacak. Bu kitabı mutlaka okuyun, dünyanız değişecek! Çünkü bu kitaptakiler, acılar içinde yaşayanların ibret dolu başarı hikayeleri! Onlar nasıl yaşadılar, nasıl başar..»»
Doris Helge

Sistem Yayıncılık

Bu Kitap Sizin İçin Özellikle Değerlidir, Eğer: - Öfke, korku veya üzüntü gibi `olumsuz` duygular peşinizi bırakmıyorsa - Kişisel gelişim gereç kutunuza daha değerli araçlar katmak istiyorsanız - Daha fazla enerji elde etmek, insanlarla daha kolay ilişkiye girmek ve daha sağlıklı yaşamak için duygularınızı KULLANMAK istiyorsanız - Evde ve işyerinde stresle başa çıkmak için yaratıla..»»
Pınar Çekirge

An Yayıncılık

Tek gecelik bedensel aldatmadan, yüreğiyle aldatmaya... ihaneti tetikleyen nedenlere değinmekti amacımız. Bir anlamda "Aynı erkeği sevmiş iki kadından daha çok kim neyi paylaşır" diyen Erendiz Atasu`nun sorusuna yanıt aramaktı. Kimileri `yedekleme` kavramını kullanıyordu. Diğer Kadınlar için. Onlar, hayatlarındaki herşey gibi kadınlarını da yedekleyenlerdendi. Sebep nedir bilinmez; ister farklı bi..»»
 « Önceki sayfa   1   2   3   4   5   6   Sonraki sayfa » 
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.