Başarı tek başına elde edilemez. Emeği dokunan herkesle mutluluğu paylaşanlar, daha büyük başarılara ulaşır. Dr.Faruk Bayülkem [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

Pilates

Pilates isimli konu başlığında toplam 18 kitap bulunuyor.
  Pilates kategorisindeki kitaplar
Kitap Eğitim Seti ***11 Kitap + 11 DVD*** Egzersiz Topu ve Egzersiz Yer Minderi Hediyeli

Boyut Yayın Grubu

Kari Anderson, Lynne Robinson ve Rael Isocowitz gibi dünyaca ünlü eğitmenlerin Avrupa ve Amerika`da satış rekorları kıran DVD`leri ve onlara eşlik eden kitapları sağlıklı ve formda bir görünüme kavuşmak isteyenlerle buluşuyor. Başlangıç seviyesinden, ileri düzeye kadar hareketlerin adım adım anlatımlarla açıklandığı kitap ve DVD`ler sayesinde, spor salonlarına, özel derslere ihtiyaç duymadan..»»
Özer Baysaling

İlpress Yayınevi

Herkes İçin Spor, Sporu bilimsel olarak uygulamak istyen ve yaşam tarzı olarak gören, kadın, erkek, çocuk, gernç ve yaşlı olsun, yaşam boyu sağlıklı olmak ve onu korumak amacında olan herkese hitap edebilecek ve yaşam boyu sağlıklı spor yapma arzu ve isteğini sizlere verecek olan bir yapıttır.

Öyle ki, spora başlangıçtan yarışmacı seviyelerine kadar sportif rehabilitasyon, hamilelik öncesi..»»

Zülküf Turan

İlpress Yayınevi

Fitness Çalışmaları, Yarışmaya Yönelik Fitness Çalışmaları ve Kuralları, Vücut Tiplerine Göre Çalışmalar ve Diyet, Ectomorph, Mesonmorph, Endromorph Çalışma Programları, Karışık Vücut Tipleri ve Karakteristik Özellikleri, Şişmanlıktan Zayıflığa Giden Yol, Diyet Hakkında Bilgi ve Obezite, Vücuttaki Yağların Yakımı, Stretching, Fitnesste Yüzme, Atletizm, Ev Kadınları İçin Çalışma, Karın Kası Çalışma..»»
Patrica Lamond

Alfa Yayınları

Yaşam tarzlarını tüme dayalı ve duyarlı bir bakış açısıyla iyileştirmek isteyenler için son derece önemli bilgilerle dolu uzmanlık kitapları.

Pilates sizin kılavuzunuz olacak

Bu egzersiz programının geçmişi hakkında kısa bir bilgi

Hareketlerin ardında yatan ilkeler

Temel anatomi bilgisini ve doğru bir duruşu kavramak

Adım adım egzersiz programı

Pilates yapmanın f..»»

Karon Karter

Bizit Yayıncılık

Sert Karın Ve Güçlü Bir Sırt Sadece Birkaç Esneme Uzaklıkta!

Hiçbir şey karın kaslarınızı Pilates gibi güçlendirip, uzatamaz. Pilates, uzun süre balerinlerin ve Hollywood oyuncularının fitness sırrı olarak kaldı. Pilates herhangi bir salona gidip hemen başlanabilir ezgersizler zincirinden oluşmuyor. Pilates yapmak isteyenler başlangıçta zorlanacaklardır.

Karon Karter, bu fikirden yo..»»

Allan Menezes

Gala Film

Pilates Başlangıç Programı

Pilates `e yeni başlayanların biçimli bir vücut ve düz bir karın bölgesine sahip olmaları için tasarlandı.

EGZERSİZLERİN HEDEFİ

Sağlıklı ve Biçimli Bir Vücut

Dayanıklı ve Esnek Kas Sistemi

Düz Bir Karın Bölgesi

Doğru Nefes Tekniği Geliştirme

Duruş Bozukluğunu Önleme

PİLATES EGZERSİZLERİ

Beden Merkezi (omurga) üzerindeki kontro..»»

Chrissie Gallagher Mundy

Arkadaş Yayınevi

Esneme, vücudunuzla yapabileceğimiz en temel hareketlerden biridir. Vücudunuzu zinde tutabilmek için, günlük egzersizlerle kaslarınızı esnetmeniz gerekir. Sağlık ve Zindelik İçin Esneme Hareketleri, kaslarınızı nasıl çalıştırmanız gerektiğiyle ilgili ihtiyaç duyduğunuz tüm bilgileri ve kolayca uygulayabileceğiniz çok çeşitli egzersiz teknikleri sunuyor. Eklemlerinizi esnetmenin ve hareketlendir..»»

Boyut Yayın Grubu

Boyut Yayın Grubu

Senin Seçimin PİLATES -ALETLİ EGZERSİZLER

Reach Denge Kuvvet Sıkıştırma Programı

Düzgün ve sağlıklı bir vücut için kaslarınız çalıştırın. Bilimsel gerçekler eşliğinde hazırlanan bu kitapta, birebir resimler ve uygulama tarifleriyle birlikte verilen aletli egzersizler sayesinde sağlıklı bir vücuda kavuşurken, kendinizi yeniden yaratmanın keyfine varacaksınız. »»

Boyut Yayın Grubu

Boyut Yayın Grubu

Senin Seçimin PİLATES - ALETSİZ EGZERSİZLER

Push Aerobik,

Step,

Stretching Egzersizleri

Selülitsiz kalça ve bacaklar için kaslarınızı çalıştırın. Sıkı bir kalçaya, selülitsiz bacaklara sahip olmak pek çok kadının hayali. Aslında bu sandığınız kadar zor değil. Düzenli egzersizlerle rüyalarınızdaki vücuda sahip olabilirsiniz. Bu kitapta yer alan kalça ve bacaklara yönelik egze..»»

Boyut Yayın Grubu

Boyut Yayın Grubu

Senin Seçimin PİLATES HERKES İÇİN PİLATES İLERİ SEVİYE PROGRAM EGZERSİZLERİ

Sistem 27 Kilo Verdiren Pilates Egzersizleri

Eklem ve kemikleri hayat boyu korumak için kasların güçlendirilmesi ve esnemesi esasına dayanan Pilates, değişken ve kişiye özeldir. İnsanlara kendi bedenlerinin ustası olmayı öğretir. Herkes için Pilates serisiyle kendi bedeninizin ustası olacaksınız. »»

 « Önceki sayfa   1   Sonraki sayfa » 
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.