Önce doğruyu bilmek gerekir; doğru bilinirse yanlış da bilinir, ama önce yalnış bilinirse doğruya ulaşılamaz. Farabi [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

Nietzsche

Nietzsche isimli konu başlığında toplam 54 kitap bulunuyor.
  Nietzsche kategorisindeki kitaplar
Friedrich Nietzsche

Say Yayınları

Hınç duygusunu yakından / incelemeyi düşünen / psikologlara karşı söyleyeceğim şu: / Bu bitki, en iyi anarşist ve / Yahudi düşmanları arasında açıyor, / bir de gizli yerlerde çiçekleniyor hep, menekşe gibi, ama farklı bir kokuyla Friedrich Nietzsche »»
Friedric Nietzsche

Kapadokya

BOYLE BUYURDU ZERDUST»»
Friedric Nietzsche

Cem Yayınevi

BOYLE BUYURDU ZERDUST»»
Friedric Nietzsche

Karınca Yayınları

BOYLE BUYURDU ZERDUST»»
Friedrich Nietzsche

Gendaş Kültür

BUTUN SIIRLERI»»
Friedrich Nietzsche

Hil Yayınları

Deccal "Hiristiyanlığa Davet"»»
Friedrich Nietzsche

Kabalcı Yayınları

DIONYSOS DITHYRAMBOSLARI»»
Friedrich Nietzsche

Say Yayınları

Bundan böyle bir hasta / yılan zehriyle zehirlenmiş; / bir mahkûm bundan böyle, / en zorlu kaderi çekmiş: / kendi kuyusunda / iki büklüm çalışan, / kendi kendinin çukuruna gömülü, / kendi kendinin kuyusunu kazan, / hoyrat / hantal / bir ceset-, / yüzlerce külfetle tıka basa dolu, kendiyle başı dertte, bir Bilen! / bir kendinin erbabı! / Bir bilge Zerdüşt! Friedrich Nietzsche »»
Michael Tanner

Altın Kitaplar Yayınevi

Friedrich Nietzsche (1844 - 1900)`nin felsefesi, 1889 yılında beklenmedik bir biçimde yitirdiği akli dengesinin henüz yerinde olduğu dönemlerde neredeyse tamamen ihmal edildi. Çünkü, o zaman, Nietzsche düşüncesinin genişliğinin son derece irrasyonelden sağlam analitik yorumlarının hayrete düşürdüğü çeşitli insan topluluğu tarafından benimsenen bir ikon gibi anlaşıldı.

Nietzsche her zaman ..»»

Friedrich Nietzsche

İthaki Yayınları

ECCE HOMO»»
 « Önceki sayfa   1   2   3   4   5   Sonraki sayfa » 
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.