Rüyalarınızın gerçekleşmesini istiyorsanız öncelikle uykudan uyanmanız gerek. A. Siegtried [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

Mizah

Mizah isimli konu başlığında toplam 1262 kitap bulunuyor.
  Mizah kategorisindeki kitaplar
Robert Kirkman

Marmara Çizgi

Gün içinde televizyon başında geçirmediğiniz kaç saatiniz var? En son ne zaman gerçekten elde etmek istediğimiz bir şey için çabaladık? En son ne zaman gerçekten ihtiyacımız olan bir şey istedik? Bildiğimiz dünya artık yok. Ticari ve saçma ihtiyaçların dünyası yerini ölüm kalım savaşı ve sorumluluğa bıraktı. »»
Kazuo Koike

Marmara Çizgi

Yalnız Kurt ve Yavrusu efsanesi büyümeye ve marifetli bir suikastçiyle küçük oğlunun feodal Japonya'nın en amansız devrindeki gezilerini anlatmaya devam ediyor. Bu ciltte Yalnız Kurt, kırsal kesimdeki en tehlikeli katille savaşıyor, dolandırıcı bir kumar çetesinin planlarını bozuyor, zalim bir toprak ağasının zayıf taraflarını ortaya çıkarmasını sağlıyor ve Shogun'un acımasız ninjasına karşı müca..»»
Guillaume Dorison

Yapı Kredi Yayınları

Halkının tek ulaşım yolu tren olan Vagonot Gezegeni'nde ters giden bir şeyler vardır. Trenler vaktinde gelmez, gidecekleri yere gidemez olurlar, haliyle gezegende hayat durma noktasına gelir. Trenlerin işleyişinden sorumlu olan Hannibal'e acaba ne olmuş olabilir?  »»
Joe Sacco

İthaki Yayınları

“Joe Sacco’nun mükemmel, insanın içini acıtan savaş röportajı kitapları… [Sacco], bir kitabın yaşamlarımız için ne kadar hayati olabileceğini gösteriyor.” - New York Times Book Review “Sacco, hayranlık uyandıracak kadar yetenekli.” - Charles Shaar Murray, The Independent “Son yirmi yılın en orijinal &..»»
Bülent Arabacıoğlu

Mürekkep Yayınları

Rene Goscinny

Yapı Kredi Yayınları

Morris ile Goscinny'nin 1961-1962 yılları arasında yazıp çizdiği Red Kit maceralarını içeren 7. toplu macera albümünde Red Kit'in “Düşman Aileler” (özgün sıralamada 19, YKY'de 21. sayı), “Billy the Kid” (özgün sıralamada 20, YKY'de 15. sayı) ve Kara Tepeler (özgün sıralamada 21, YKY'de 22..»»
Greg

Yapı Kredi Yayınları

Palombiya ormanını kateden nehrin üzerinde bir gemi ilerler. Geminin yolcusu avcı Bring M. Backalive'dır. Avlamak istediği hayvan sıradışı bir hayvandır: Bu bir Marsupilami'dir! Bring M. Backalive Marsupilami avlamak için elinden geleni yapacaktır. Ama ender bulunan bu şirin hayvan kolay lokma olmadığını gösterecektir!  »»
Joel Alessandra

Yapı Kredi Yayınları

Amin Maalouf’un aynı adlı romanından özenli ve duygu dolu bir uyarlama. 1665. Aramızda hâlâ upuzun dört ay olsa da Canavar Yılı geldi çattı bile. Gölgesi sinemize, evlerimizin pencerelerine düşüyor. Bu çılgınlık nasıl başladı? Kehânete göre, telaffuzu tehlikeleri bertaraf eden yüceler yücesi bir..»»
Morris

Yapı Kredi Yayınları

Mississippi’den Pennsylvania’ya gitmek zorunda kalan Red Kit, Vahşi Batı’nın düzlüklerinden ayrı düşer… Mississippi Nehri’nde hakem olur, siyah altın hummasıyla mücadele eder… Daltonların izini sürerken de Vahşi Batı’nın en aptal köpeği Rintintin’le uğraşır… Red Kit maceralarının Morris..»»
Aziz Nesin

Kırmızı Yayınları

% Kaç Aptalız?»»
 « Önceki sayfa   1   2   3   4   5   6   Sonraki sayfa » 
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.