Dostluk, toprak bir maşrapa gibidir, önemsiz bir nedenden birdenbire kırılır ve bir daha kullanılamaz. Cicero [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

Matematik Eğitimi

Matematik Eğitimi isimli konu başlığında toplam 7 kitap bulunuyor.
  Matematik Eğitimi kategorisindeki kitaplar
Kjartan Poskitt

Timaş Yayınları

Alışverişi tamamlayıp kasaya geldiğinde fazladan ödeme yapıp yapmadığını düşündüğün oldu mu hiç? Akşam yediklerin hakkında hayal meyal bir şeyler hatırladığın halde çarpım tablosunu hatırlayamadığın oluyor mu? "Dar açı"nın kulağa "darağacı" gibi geldiğini düşünenlerden misin? Artık korkmana gerek yok, yardımcın burada! Üstelik okulda sana öğretilmeyen birkaç neşeli şeyle birlikte. Elinde, ..»»
Mehmet Fatih ÖzmantarErhan Bingölbali

Pegem Akademi Yayıncılık

Matematiksel kavramların anlaşılmasında öğrencilerin bir takım zorluklara sahip olduğu bilinen bir gerçekliktir. Matematik eğitimcilerinin yıllar süren çalışmalara dayalı olarak belirlemiş oldukları bu zorluklar ve zorlukların ortaya çıkmasına temel teşkil eden sebepler bu kitabın ana temasını oluşturmaktadır. Okullarımızda ilköğretim seviyesinde öğretilmekte olan matematik konuları arasından seçi..»»
Orhan Doğukan

Final Yayınları

Kolektif

Esin Yayınevi

MATEMATIK OGRENIYORUM OKULONCESI COCUKLAR ICIN»»
Murat Altun

Alfa Yayınları

Bu kitap Eğitim Fakültelerinin İlköğretim Öğretmenliği Bölümlerinde okutulmakta olan Matematik Öğretimi derslerine kaynak oluşturmak üzere hazırlanmıştır. Kitabın hazırlanmasında, eğitim durumu düzenlemedeki çağdaş yaklaşımlar esas alınmış ve kitapta, sınıf içinde doğrudan kullanılabilecek etkinlik örnekleri ve ders planlarına yer verilmiştir. Bu kitaptan en iyi şekilde yararlanabilmek için, öğret..»»
Sebvim Gündüz

Toroslu Kitaplığı

MATEMATIK PROJELERI SINIF ETKINLIKLERI»»
Esen Ağlı

Anı Yayıncılık

Bu kitap; Eğitim Fakülteleri İlk ve Orta Bölüm öğrencileri ile Meslek Yüksek Okullarının matematik eğitimi veren bölümlerinin öğrencileri için hazırlanmıştır. İçerik on bölümde ele alınmıştır. Konular gereksiz ayrıntıya girilmeden çok sayıda örnek vererek açıklanmıştır. Her konunun sona "Kendimizi Sınama Soruları" konulmuş ve "Çözüm Anahtarları" verilmiştir. Bu kitapla konulara bir yenilik getirme..»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.