Hayata yeniden başlasaydım, saniyelerin nabzını tutardım. (Dostoyevski) [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

Kokteyller-Genel

Kokteyller-Genel isimli konu başlığında toplam 8 kitap bulunuyor.
  Kokteyller-Genel kategorisindeki kitaplar
Bekir YıldırımMurat Uyurkulak

Alfa Yayınları

Kitapta, ülke ayrımına gitmeksizin uluslar arası düzeyde kabul görmüş olan belli başlı tüm kokteylleri ve bunlarla birlikte de birbirinden ilginç, kimi Amerika`da, kimi de Güney Amerika`da, kimi Avrupa ülkelerinde yaygın olan, belki uluslararası anlamda tescil edilmemiş ama farklı bir tadı ve ambiansı barındıran bulabildiğimiz tüm önemli kokteyl tarifleri bir arada sunuluyor. Bir elkitabı olara..»»

Kolektif

Türkiye İş Bankası Kültür Yayınları

Şık ve sofistike kokteyllerle davetlerinizi özel partilere çevirmek ve herkesi şaşkınlığa uğratmak elinizde. 501 Kokteyl, bir yaz öğle sonrası buluşmasından yılbaşı partilerine kadar geniş bir yelpazede birçok farklı davette yapılabilecek kokteylleri içeriyor. Martiniler, sling ve daiquiri`ler gibi sofistike şampanya kokteylleri yanındaki klasikler, renkli shotlar, soğuk fizzy`ler, sourlar, punch`..»»
Vefa Zat

Der Yayınları

Bar-Servis ve Kokteyl Rehberi, herşeyden önce bu mesleği seçen gençler için bir el kitabı. Bunun yanı sıra, kapsamındaki uluslararası kokteyl reçeteleriyle, barcının simyager karakterine hizmet eden bir içki rehberi. Ayrıca, `Tezgah arkasına` geçenlerin karşılaşabileceği sorunlara pratik çözümler getiren, her türlü barın ihtiyaç duyduğu organizasyon yöntemlerini, stoklamadan maliyet işletme mod..»»

Kathy Hamlin

Alfa Yayınları

800`den Fazla Kokteyl Tarifi»»
Ahmet Sapaz

İnkılap Kitabevi

1961`de Milli Eğitim Bakanlığı Ankara Otelcilik Okulu`nu açtık. Bu tarihte yurdumuzda otelciliği bilen ve otelciliği tanıyan pek az kişi vardı. Hele otelcilikle ilgili ders kitabımız hiç yoktu. Meslek derslerine ait konuları yabancı kitaplardan çevirip teksir ederek öğrencilere veriyorduk. O günden beri otelcilik yurdumuzda çok gelişti. Ama otelcilikle ilgili kitap sayısında pek artma olmadı. B..»»

Alkollü, Alkolsüz ***Barmenin El Kitabı***

Gün Yayıncılık

Bütün yönleriyle bar

İçkili kokteyller her yönüyle.

İçkisiz kokteyller her yönüyle.

Bar düzeni, bar takımları, bar terimleri ve yüzlerce kokteyl tarifini bu kitapta bulabilirsiniz.»»

Vefa Zat

Der Yayınları

"Bilge insan kendi mutluluğunun ustasıdır" demiş bir yazar... Biz de mutluluğun ustası, keyfin ustası olanların kendilerine ayırdıkları -belki kısa ama güzel- anlara küçük bir lezzet, bir keyif daha katabilmek için hazırladık bu kitabı... Güzel Türkçemizdeki adıyla "ehli keyif" kişilere ve bu alanda hizmet sunanlara bir katkı, bir kolaylık olsun istedik. »»
Boyut Yayın Grubu

Boyut Yayın Grubu

Kokteyl, damak tadına önem veren insanın içecekler ile kurduğu ilişkinin doyumsuz bir ürünüdür.
Boyut Yayın Grubu bu kitapta kokteyllerin pratik tariflerinden sunulmasına kadar uzanan süreçte, içeceklein ve kadehlerin eşsiz bileşimlerini sizlere bir rehber olarak sunuluyor.

»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.