Akıllı bir insan kazandığı paranın bırazını, aldığı nasihatın ise birçoğunu bir yana koyar. Harry Carns [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

Kişisel Gelişim-NLP

Kişisel Gelişim-NLP isimli konu başlığında toplam 39 kitap bulunuyor.
  Kişisel Gelişim-NLP kategorisindeki kitaplar
Mo Shapiro

Armoni Yayıncılık

İşiniz başınızdan aştığında ve aşırı bilgi yüklemesiyle karşı karşıya olduğunuzda, becerilerinizi geliştirmenin bir yolu hala mümkün olabilir mi? NLP sizin için yeni bir konu olsa da, ya da NLP çalışmaına katılmış da olsanız, elinizdeki bu kitap size bir haftada NLP`in sağladığı olanakları yaşamınıza katma fırsatı sağlıyor.»»

Harry AlderBeryl Heater

Kariyer Yayıncılık

NPL eğtimi için gerekli olan tüm konuları kapsayan bu kitap güçlü bir rehberdir. En iyi NLP eğitimcisi tarafından yazılan "21 Günde NPL" isimli bu eser 21 ana konu altında kendi durumunuza hemen uygulayabileceğiniz bir çok örnek ve alıştırmalar sunmaktadır. NLP`yi anlamak ve uygulamak size aşağıdaki konularda yardımcı olacaktır.

Kişisel ilişkiler kurmak

İkna yeteneğinizin gelişmesi »»

Emile Ratelband

Uma Yönetim Danışmanlığı ve Reklamcılık

Ateş Üstünde Yürüme NLP`nin büyük ustası Emile Ratelband`ın en önemli kitabı.

Ülkemize de birçok defa United Mind Academy aracılığıyla gelip, yaptığı seminerlerle büyük ilgi uyandıran Ratelband, bu kitabında insanların korkularını yenerek imkansız sandıkları şeyi nasıl başarabileceklerini, kendilerine olan inançlarını nasıl çoğaltabileceklerini ve kendi yaşam kalitesini arttırıp, bakış aç..»»

Mustafa Çay

Kariyer Yayıncılık

Eğer bir yoldaysanız ve yol sizi istediğiniz yere götürmüyorsa, yanlış yoldasınız demektir. Yolunuzu değiştirmelisiniz. Eğer yanlış yolda olduğunuzu bildiğiniz yolda ilerlemeye devam ederseniz, geri dönüşünüz çok daha zor olacaktır. Belki de geri dönemeyeceksiniz. Yaşam bir yoldur ve hepimiz bir şekilde bu yolda yürüyoruz. Eğer herhangi bir yolda yürüyorsanız, her hangi bir yere gidersiniz. Ama..»»

Richard ChurchesRoger Terry

Ganj Kitap

Resimler, grafikler, araştırmalar ve son derece faydalı NLP Alet Kutuları ile zenginleştirilmiş büyük boy bir kaynak kitap olan Eğitim İçin NLP kitap raflarındaki büyük bir boşluğu dolduracak! Alanındaki TEK kitap olan bu harika çalışma, eğitim veren, hatta iletişimin önemli olduğu her alandaki profesyonellere büyük destek olacak. NLP (Nöro Linguistik Programlama) bize insanların zihinler..»»
Halit Ertuğrul

Nesil Yayınları

Otuz yılı aşan öğretmenlik hayatımda yetiştirdiğim bin­ler­ce öğ­ren­cim, bugün öğ­ret­men ola­rak yurdun çeşitli yerlerinde görev yapıyor. Bunların çoğundan hemen her gün mektup ve mesajlar alıyorum. Benimle paylaştıkları hususların ağırlıklı kısmı ise eğitim problemleri ve çözüm yollarıyla ilgili. Bu nedenle böylesi önemli konuların heba olup gitmesine gönlüm razı olmadı. Görev başındaki genç..»»
Amanda VickersSteve Bavister

Hayat Yayınları

"Fabrika sireniyle karışık borazan sesi gibi garip, yüksek ses çıkarır."

"Kocaman, neredeyse bir kamyon kadar büyük!"

"Uzun, esnek burnuyla suyu emebilir ve hatta onunla bir şeyleri kaldırabilir."

"Saatte 15 km. kadar hızla koşabilir."

"Yüzünden fırlayan kalın beyaz çubuklar var."

"En azından dört ton geliyordur."

"Boz ve buruşuktur."

Hayatında hiç fil görmemiş birin..»»

Di Kamp

Kariyer Yayıncılık

Bu eserde, NLP prensiplerinin temel alındığı eğitimle, nasıl mükemmel eğitimciler olunabileceğini göreceksiniz. Organizasyonların ve eğitimin değişen dünyasına NLP`yi taşıyacaksınız. Di Kamp`ın bu kitapta yaptığı şey, NLP tekniklerinin nasıl doğrudan eğitim sektörüne uygulanabileceğini göstermektir.

Di Kamp öncelikle şu anda eğitmenlerin iş yaptığı hızla değişen organizasyonel dünyaya eği..»»

Steve AndreasCharles Faulkner

Beyaz Yayınları

Bu kitap hayatınızı değiştirecek. Biz bunu biliyoruz. Okumak üzere olduğunuz şeyler bizim hayatlarımızı çoktan değiştirdi bile. Bizler, kendilerini insanların sınırsız içsel kaynaklarına ulaşmasına yardımcı olmaya adamış bireylerden oluşan NLP Comprehensive`in danışman ve eğitmenleriyiz. Bu kitapta okuyacağınız kişisel değişim hikayeleri gerçek insanların başandan geçmiştir. Olayların birçoğund..»»

John GrinderRichard Bandler

Alfa Yayınları

NLP`nin sunduğu kavramsal yaklaşımın, enformasyon bilimi ve bilgisayar programcılığında sağlam temelleri vardır, fakat bunun yanında, insanların canlı deneyimlerinin gözlenmesiyle de çok yakından ilişkilidir. NLP`deki her şeyi kendi deneyiminizle ya da başkalarını gözlemleyerek ilk elden doğrulayabilirsiniz. Elinizdeki kitap, zihnimizin nasıl çalıştığını anlamanın yeni ve pratik bir yolunun kap..»»

 « Önceki sayfa   1   2   3   Sonraki sayfa »