İnsan hayatında iki feci olay vardır: Biri insanın çok istediği şeyi elde edememesi, diğeri de etmesidir. George Bernard Shaw [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

İspanyolca

İspanyolca isimli konu başlığında toplam 9 kitap bulunuyor.
  İspanyolca kategorisindeki kitaplar
İnci Kut

İnkılap Kitabevi

İspanyol Dili ve Grameri İspanyolca Dilbilgisi ve Alıştırmalar»»
Mehmet Necati Kutlu

Özgür Yayınları

Uzun seneler önce kendisinden iletişim dersleri aldığım, Türk dilinin değerli hocası, Sn. Emin Özdemir, “deyimler, bir kavramı, bir düşünceyi, bir olayı az sözle belirtmek ve daha etkili kılmak için başvurulan anlatım yollarından biridir” demektedir. Düşüncemizi daha kısa ancak daha etkili şekilde ifade etmek şüphesiz yabancı dil kullanımında da son derece önemlidir. Her geçen gün daha etkin bir u..»»
Metin Yurtbaşı

Beşir Kitabevi

ISPANYOLCA KONUSMA KILAVUZU DILBILGISI,SOZLUK»»
Murat Sağlam

Alfa Yayınları

ISPANYOLCA KONUSMA KILAVUZU PRATIK»»
Julide Özcan

Fono Açık Öğretim Kurumu Yayınları

14 x 20 cm Pratik İspanyolca Konuşma Kılavuzu Çeşitli konularla ilgili pratik cümleler içeren bu kitap, okurun yurtdışına çıktığı yada bir yabancıyla konuşmak istediği zaman karşılaşacağı temel dil sorunlarını en kolay ve pratik yoldan çözmeyi amaçlamaktadır. Konuların sunuluşları ve okunuşların verilmesi açısından bu kitap, İspanyolca’yı öğrenmekte olan kişiler için olduğu kadar, bu dili hiç bilm..»»
Kübra Sağlam

Fono Açık Öğretim Kurumu Yayınları

İspanyolca’da İlk Adım, ilke olarak küçük yaştakiler veya İspanyolca’yı kolay bir şekilde öğrenmek isteyenler için hazırlanmış KENDİ KENDİNE ÖĞRENME kitabıdır.

Konuların çok açık ve kolay öğrenilebilir biçimde veya ayrıca anlamayı daha da kolaylaştırması için bir çok resimlerle süslendiği bu kitapta kendi kendine öğrenenler göz önündetutulduğu için öğretim uygulamalı bir şekilde yapılmış ve..»»

İnci Kut

İnkılap Kitabevi

Metodo y Gramatica De La Lengua Turca: İspanyollar için Türkçe Gramer»»
Mir Eğitim

Mir Eğitim ve Yazılım

Pimsleur dil eğitim programları ile istediğiniz yabancı dili kurallarına uygun olarak konuşmayı öğreneceksiniz. Dünyanın en meşhur eğitim bilimci D.r. Pimsleur tarafından sunulan bu mükemmel set, Level 1, Level 2 ve Level 3 bölümlerinden oluşmaktadır. Setin anlatım dili ingilizce olmakla beraber bu set ile çalışabilmek için orta derece ingilizce bilmeniz yeterlidir. pimsleur eğitim programları mp3..»»
İspanyolca & İspanyolca

Yargı Yayınevi

Türkçe - İspanyolca & İspanyolca - Türkçe Konuşma Kılavuzu "Sözlük İlaveli"»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.