İnsan hayatında iki feci olay vardır: Biri insanın çok istediği şeyi elde edememesi, diğeri de etmesidir. George Bernard Shaw [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

İmar Hukuku

İmar Hukuku isimli konu başlığında toplam 3 kitap bulunuyor.
  İmar Hukuku kategorisindeki kitaplar
Halil Kalabalık

Seçkin Yayıncılık

- Birinci CİLT: - İmar Hukuku Kavramı ve İmar Planlama Teşkilatı - Üst Ölçekli Planlar ve İmar Planları - İmar Planlarının Yapılması, Kabul edilmesi, Değiştirilmesi, Revizyonu ve Mevzi İmar Planları - İmar Planlarının Kabul Edilmesinin Sonuçları - İmar Hukukunda Kazanılmış Haklar Sorunu - İmar Programı / İmar kamulaştırmaları - Kamulaştırmadan Arta Kalan Yerlerin Değerlendirilmesi - Bölgel..»»
Atilla Coşkun

Legal Yayıncılık

Tapu sigortası konusu Türkiye'de bilinen bir konu değil. Bugüne dek bu konuda yapılmış olan yayınlar, tapu sigortası konusunun yalnızca birkaç yönüne değinen, tanıtıcı nitelikte bir iki kısa çalışmadan ibarettir. Bu açıdan, bu çalışma hukuk ve sigorta dünyamız bakımından bir ilk adımdır. Bu çalışma beş ana bölüm içermektedir. Kitabın giriş bölümünde, tapu sigortasının ve tapu güvence sistem..»»
Nezih Sütçü

Seçkin Yayıncılık

- Kat Karşılığı İnşaat Sözleşmesinin Tanımı, Unsurları ve Sözleşmeden Önce - Kat Karşılığı İnşaat Yapım Sözleşmesi Yapılmadan Önce Araştırılması Gereken Konular - Sözleşmenin Şekli ve Değiştirilmesi - İmkansızlık - Tarafların Borçları - Tarafların Borçlarını İfa Etmemesinin Sonuçları - Kat Karşılığı İnşaat Sözleşmesinde Yüklenici veya Arsa Sahibinden Bağımsız Bölüm Alan 3. Şahısların Hukuki ..»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.