Önce doğruyu bilmek gerekir; doğru bilinirse yanlış da bilinir, ama önce yalnış bilinirse doğruya ulaşılamaz. Farabi [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

Hollandaca

Hollandaca isimli konu başlığında toplam 3 kitap bulunuyor.
  Hollandaca kategorisindeki kitaplar
Muzaffer Demirtaş

Kurmay Yayınevi

Bu kitapta Hollandaca dilbilgisine dair bilinmesi gereken her konu yer almaktadır.

Okuyucunun kolay anlayabilmesi için konular kısa, anlaşılır tümcelerle açıklanmış, tablolar ve örnek tümcelerle konu anlatımları desteklenmiştir. Ayrıca karşılaştırma yapılabilmesi açısından örnek tümcelerin Türkçe karşılıkları parantez içinde verilmiştir. Örneklerin ardından gelen alıştırmalarla okuyucunun ..»»

Gülay Ünver

Kurmay Yayınevi

Bilindiği gibi Hollandaca alanında, bugüne kadar çok az çalışma yapılmıştır ve neredeyse hiç kaynak bulunmamaktadır. Bu alandaki boşluğu biraz olsun doldurmak için elinizdeki Hollandaca Dilbilgisi kitabını hazırladık.

Bu dilbilgisi kitabı, Hollandacayı öğrenmek ya da pekiştirmek isteyen Türklere yöneliktir. Genelde pratik olan bu eser, öğrencilerin zor kavradıkları dilbilgisi konularına ı..»»

Markus Schokker

Alkım Yayınları

Yeni Başlayanlar İçin Hollandaca Konuşma CD`li»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.