Rüyalarınızın gerçekleşmesini istiyorsanız öncelikle uykudan uyanmanız gerek. A. Siegtried [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

Hafıza-Beyin

Hafıza-Beyin isimli konu başlığında toplam 47 kitap bulunuyor.
  Hafıza-Beyin kategorisindeki kitaplar
Jack Ensing Addington

Akaşa Yayınevi

Evrenin en büyük gücüne sahip olduğunuzu biliyor musunuz? Bu güç düşüncedir. Yaşamınızı yöneten şey aslında düşünme biçiminizdir. Düşünme biçiminiz sizi başarıdan başarıya ya da tam bir başarısızlığa götürebilir; size sevgi ve mutluluk ya da yalnızlık ve sefil bir yaşam verebilir. Jack Ensing Addington ünlü bir hukukçu olmasının yanı sıra ruhsal bilimler üzerine de eğitim görmüş ve bu bilimi kendi..»»
Ursula Markham

Platform Yayınları

Öğrenme ve hatırlama yeteneğinizi nasıl geliştirirsiniz?

- Çok uzun süreler çalışıp, sınavlarda hiçbirşey hatırlamıyor musunuz?

- Bir yazı parçasını hatırlamakta ya da yeni bir şey öğrenirken güçlüklere karşılaşıyor musunuz?

- Sürekli isimleri ve telefon numaralarını unutuyor musunuz? Eğer öyleyse yalnız değilsiniz.

- İyi bir bellek sahip olabileceğiniz en değerli şeylerden birid..»»

Joyce BrothersEdward P. F. Eagan

Zen

Gerekeni, Gerektiği Anda ve Yerde Hatırla BELLEK: HEP YANIMIZDAKİ NOT DEFTERİMİZ Çok önemli bir iş görüşmesindesiniz. Bir isim, bir numara, bir yer, her neyse ama o an o görüşme sırasında bir bilgiye ihtiyacınız var. Ve aklınıza bir türlü gelmiyor! Oysa dilinizin ucunda. Yazık! Sevdiğiniz kişiyle birliktesiniz. Sizden bir şey bekler gibi duruyor; anlam veremiyorsunuz. Doğum günü ..»»
Joyce BrothersEdward P. F. Eagan

Cep Kitapları

Bu kitapta, Dr. Brothers, her insanda var olan fakat çoğu zaman yüzde doksanı kullanılmayan gizil güçleri uyandırıyor ve gizlenmiş yeteneklerin ortaya çıkmasına yardımcı oluyor. Eser, her derdine deva bulmayı uman safdillerin de, kolay tarafından zengin olmak için sihirli formül arayan okurların da işine yaramayacaktır. Bir bilgi yarışmasında 64.OOO dolar kazanan Dr. Brothers, bu kitaptaki metotla..»»
Harry Alder

Varlık Yayınları

Sağ beyinle düşünme ve NLP konusunda uzman olan Dr. Harry Alder, bu kitapta, ilham ve yaratıcılık düzeylerinizi yükselterek performansını irade gücüyle nasıl zirveye çıkaracağınızı öğretiyor. İşinizle ilgili, uzun zamandır çözülemeyen sorunlara bir yanıt; para kazandıracak zekice bir fikir; ya da ilgilendiğiniz spor dalında kazanma şansınızı artırmanın bir yolunu arıyorsanız, bu etkili beyin eğiti..»»
Özcan Köknel

Altın Kitaplar Yayınevi

Akıl İle Düşünce Gücü»»
Daniel C. Dennett

Varlık Yayınları

Felsefe, yapay zeka ve nörobiyolojiden kaynaklanan fikirleri birleştiren Dennett, okuru bir araştırma gezisine çıkarıyor: Birisi, başka birinin aklından geçenleri gerçekten bilebilir mi? İnsan aklını, hayvanların, özellikle de karmaşık davranışlarda bulunabilenlerin aklından ayırt eden nedir? Bu tür hayvanlara dil yetisi verilse, bizimki kadar ince ayrıntıları farkedebilen bir zeka geliştirebil..»»

Roland R Geisselhart

Evrim Yayınevi

BELLEK GELISTIRME»»
Donald H. Weiss

Rota Yayınları

BELLEK GUCLENDIRME TEKNIKLERI»»
Leonore FleischerMarilyn vos Savant

İm Yayın Tasarım

Dünyanın en akıllı insanı size sadece 12 haftada beyin gücünüzü nasıl geliştireceğinizi ve zekanızı nasıl güçlendireceğinizi gösteriyor. Beyniniz hergün gözlediğiniz binlerce uyarıyı anlamlandırıyor. Fakat halen onun potansiyelinin bir bölümünü kullanıyorsunuz. "Beyin Geliştirme" beyninizin kontrolünü ele almanıza ve her boyutu içerecek şekilde bakış açınızı geliştirmenize yardım edecek. Ya..»»
 « Önceki sayfa   1   2   3   4   Sonraki sayfa » 
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.