Önce doğruyu bilmek gerekir; doğru bilinirse yanlış da bilinir, ama önce yalnış bilinirse doğruya ulaşılamaz. Farabi [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

Go Oyunu

Go Oyunu isimli konu başlığında toplam 2 kitap bulunuyor.
  Go Oyunu kategorisindeki kitaplar
Pierre LussonGeorge PerecJacques Roubaud

İmge Kitabevi

GO oyunun kurallarını açık, tam ve kesin bir biçimde veren bir kitap yok. Elinizdeki alçak gönüllü kitabın amacı bu boşluğu doldurmaktır. Kitap ne Japon ustaların yapıtlarıyla ne de Amerikan bayağılaştırmalarıyla aşık atma iddiasındadır. Okur 1. ve 2. bölümlerde oyunun kuralları ile kimi öğrelerini bulacaktır. Kılgın bakımdan tanınmayan bu oyuna ilgi uyandırmak için yazılan 0. bölüm ilk okumada at..»»
Gülçin Çakır

Beyaz Yayınları

Zhang Yunqi, bir Go oyuncusunda olması gereken nitelikleri şöyle sıralıyor; "Bir askerin taktik gücü, bir matematikçinin kesinliği, bir sanatçının hayal gücü, bir şairin ilhamı, bir filozofun dinginliği ve güçlü bir zeka." 1970 Eylül ayının Bilim ve Teknik Dergisi`nde, Pierre Berloquin imzasıyla yayınlanmış Dr. Hikmet Bilir`in bir çevirisini okumuştum; tepesinde, şöyle bir başlık göze çarpıyordu:..»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.