Önce doğruyu bilmek gerekir; doğru bilinirse yanlış da bilinir, ama önce yalnış bilinirse doğruya ulaşılamaz. Farabi [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

Gezi-Harita-İstanbul

Gezi-Harita-İstanbul isimli konu başlığında toplam 10 kitap bulunuyor.
  Gezi-Harita-İstanbul kategorisindeki kitaplar
Nil Yüzbaşıoğlu (Editör)Burçin Ünlü (Editör)Mısra Öncel Erkaya (Editör)

Boyut Yayın Grubu

Avrupa Kültür Başkenti İstanbul-Arapça Türkiye’nin ve hatta dünyanın önemli şehirlerinden İstanbul’u daha yakından tanımak isteyenlere yönelik hazırlanan ve İstanbul 2010 Avrupa Kültür Başkenti kapsamında hazırlanan kitap Arapça olarak kaleme alındı. Boyut Yayıncılık etiketli kitap, İstanbul hakkında derlenmiş son bilgi ve fotoğraflarla hazırlanmış en geniş şehir yaşamı bilgisine sahip. ..»»
Nil Yüzbaşıoğlu (Editör)Burçin Ünlü (Editör)Mısra Öncel Erkaya (Editör)

Boyut Yayın Grubu

Avrupa Kültür Başkenti İstanbul/ İspanyolca Türkiye’nin ve hatta dünyanın önemli şehirlerinden İstanbul’u daha yakından tanımak isteyenlere yönelik hazırlanan ve İstanbul 2010 Avrupa Kültür Başkenti kapsamında hazırlanan kitap İspanyolca kaleme alındı. Boyut Yayıncılık etiketli Estambul Capitale Europea Della Cultura adlı kitap, İstanbul hakkında derlenmiş son bilgi ve fotoğraflar..»»
Nil Yüzbaşıoğlu (Editör)Burçin Ünlü (Editör)Mısra Öncel Erkaya (Editör)

Boyut Yayın Grubu

İstanbul Avrupa Kültür Başkenti / İtalyanca Türkiye’nin ve hatta dünyanın önemli şehirlerinden İstanbul’u daha yakından tanımak isteyenlere yönelik hazırlanan ve İstanbul 2010 Avrupa Kültür Başkenti kapsamında hazırlanan kitap İtalyanca kaleme alındı. Istanbul Capitale Europea Della Cultura, Boyut Yayıncılık etiketli… İstanbul hakkında derlenmiş son bilgi ve fotoğraflarla hazırlan..»»
Servet Gürbüz

O2 Yayıncılık

Kolektif

Arkadaş Yayınevi

Detaylı kent bilgileri:

İlçe ve mahalle adları, otobanlar, bulvarlar, caddeler, sokaklar ile demiryolu, Metro bilgileri, resmi ve özel kurumlara ait işaretlemeleri içermektedir.

70x100 cm ebatlarında, kuşe kağıt, 4 renk çift taraflı baskıdır.

»»

İletim Reklam&Arkadaş

Arkadaş Yayınevi

İstanbul Tarihi ve Turistik Noktalar Rehberi, renkli fotoğraflı, kuşe kağıda kaliteli baskısıyla, İstanbul’u 19 bölgede, kentin kültürel ve tarihi önemini gözler önüne seren 134 noktada ele alıyor. İstanbul’un Dünya Mirası Listesi’nde yer alan tarihi alanlarını, arastaları, bedestenleri, camileri, çeşmeleri, hamamları, kasırları, kiliseleri, köprüleri, kuleleri, külliyeleri, meydanları, müzele..»»
Kolektif

E Yayınları

Sadece Türkiye'nin değil dünyanın iki önemli kültür ve turizm merkezi olan İstanbul ve Kapadokya'yı, yılların deneyimli rehberlerinden okurken hem öğrenecek hem de eğleneceksiniz. Bu iki farklı dünyanın renkleri arasındaki köprüyü sizleri çıkardıkları yolculukta keşfedecek, yaşadığınız topraklara daha da âşık olacaksınız. Rehberleriniz eşliğinde ilkin Ayasofya Müzesi, Süleymaniye Camii, Topka..»»
Yusuf Güven

Mep Medya Yayınları

47,500 Sokak ve Cadde

Resmi Bina ve Alanlar / Sivil Yerleşim Alanları / Ticaret Alanları /

Sanayi Alanları ve Kuruluşları / Çocuk Parkı ve Yeşil Alanlar /

Askeri Alanlar / Mahalle Sınırları / İlçe Sınırları / İbadet Yerleri /

Mezarlıklar / Okullar / Spor Alanları / Otobüs Durakları /

Taksi Durakları / Tren İstasyonları / İskeleler /

Metro-Tramvay Durakları / Deniz Otobüsü ve V..»»

Komisyon

Redhouse

John Freely

Redhouse

redhouse kültür yayın»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.