Evren aynı kalmak için değişir, biz ise farklı olmak için. John Fowles [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

Fransız Mutfağı

Fransız Mutfağı isimli konu başlığında toplam 2 kitap bulunuyor.
  Fransız Mutfağı kategorisindeki kitaplar
Kolektif

Boyut Yayın Grubu

Peynir ve sosların önemli yer kapladığı Fransız Mutfağı, dünyanın en seçkin mutfaklarından biri olarak kabul edilir. Bu zengin mutfağın, yemek kültürü üzerindeki etkisi de büyüktür. Örneğin; günümüzde birçok mutfakta yaygın olarak kullanılan kremaların büyük çoğunluğu Fransız kökenlidir. Dünya Yemekleri-Fransız Mutfağı kitabı,Fransız Mutfağı’nın dünyaca tanınmış lezzetlerine yer veriyor. ..»»

Le Cordon Bleu

Dost Kitabevi Yayınları

1895 yılında Paris’te bir yemek enstitüsü olarak kurulan Le Cordon Bleu her yıl elli değişik ülkeden öğrencileri eğitmektedir.

Le Cordon Bleu’nün önde gelen ahçıları tarafından hazırlanan, yemek pişirme sanatının püf noktalarının anlatıldığı klasik ve modern tariflerden oluşan bir koleksiyon.

İÇİNDEKİLER

Önsöz

Giriş

Terimler

GİRİŞ YEMEKLERİ

Çorbalar..»»

Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.