Dostluk, toprak bir maşrapa gibidir, önemsiz bir nedenden birdenbire kırılır ve bir daha kullanılamaz. Cicero [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

Ekonomi-Sözlük

Ekonomi-Sözlük isimli konu başlığında toplam 6 kitap bulunuyor.
  Ekonomi-Sözlük kategorisindeki kitaplar
Kolektif

Dünya Kitapları

Dünya Gazetesi Yayın Kurulu ve Dökümantasyon Servisi tarafından hazırlanan Ansiklopedik Ekonomi Sözlüğü yeniden gözden geçirilmiş ve 1709 maddeyi kapsayan bir esere dönüştürülmüştür.

Bu sözlük genel ekonomi alanında aydınlatıcı bir eser olma özelliğini taşımaktadır. Özellikle öğrenciler ve ekonomiye ilgi duyan kişiler için bir başvuru kitabı niteliğine sahiptir.

Elinizdeki kitap ese..»»

Osman Barbaros KemerErhan Arda

Savaş Yayınevi

Ansiklopedik İktisat ve Dış Ticaret Sözlüğü»»

Siyasal Kitabevi

"Bilkent Üniversitesi, Uygulamalı Yabancı Diller Yüksekokulu?nun, Mütercim-Tercümanlık, Bankacılık ve Finans, Muhasebe Bilgi Sistemleri bölümlerinin hazırladığı ?Avrupa Birliği Metinlerinin Çevirisine Yönelik Ekonomi Sözlüğü?, dil ve alan uzmanlarının ortak bir çalışmasıdır. Üç dilde, Türkçe, İngilizce ve Fransızca, hazırlanmış olan sözlükte her bir dilde 10.000?in üstünde giriş bulunmaktadır. Öze..»»
Erhan Arda

Beta Basım Yayım

Bilim dallarından hiçbirisi kolay değildir. Her alan, çok uzun süren çalışmalar ve birikimler sonucunda bugünkü konumlarına ulaşabilmiştir. Sürekli gelişme ve değişimde, varlığını korumaktadır. Bu gelişme ve değişimler, her an, bilimlere yeni bir düşünce ya da bakış açısı katmakta, böylece bir şeyi tanımak veya bilmek ya da uygulamak yeni bir şekil almaktadır. Sözlükler, alanın ortak dilini açıkla..»»
Fikret Başkaya (Editör)Aydın Ördek (Editör)

Özgür Üniversite

Özel mülkiyeti, kendinden menkul "kendi kendini düzenleyen piyasayı", rekabeti kutsayan, toplumu bireylerin toplamından ibaret sayan, insanları ve toplumları sonu olmayan bir yolda yarıştıran, herkesi herkesin rakibi-düşmanı haline getiren, ekonomik büyümeyi, GSMH artışını ilerleme ve kalkınma olarak sunan, sınırsız ekonomik büyümenin mümkün ve gerekli olduğuna dair kör inanca dayanan, teknoloj..»»

Halil Seyidoğlu

Güzem Can Yayınları

Genel Ekonomi Mikro ve Makro Ekonomi Dış Ticaret ve Ekonomik Kalkınma Çalışma Ekonomisi Çevre Ekonomisi Kamu Maliyesi, Para ve Banka Siyaset Bilimi Uluslararası İlişkiler İktisadi Birleşmeler ve Avrupa Birliği İşletme Finansı İşletme Yönetimi ve Pazarlama Uluslararası Finans Menkul Değerler Borsası İşçi ve İşveren İlişkileri İ..»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.