Evren aynı kalmak için değişir, biz ise farklı olmak için. John Fowles [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

Ekonomi-Ekonomi Yazıları

Ekonomi-Ekonomi Yazıları isimli konu başlığında toplam 5 kitap bulunuyor.
  Ekonomi-Ekonomi Yazıları kategorisindeki kitaplar
Şükrü Kızılot

Yaklaşım Yayıncılık

Askerliğini Yapmayan Kadın»»
Mustafa Bilge Işıktürk

Kamal Yayınları

Türkiye`mizin çözümü imkansız açmazı yoktur. Yeter ki aydınları ona sahip çıksınlar. `Aydınları olmayan bir millet öksüzdür.` Aydınlara sahip çıkmayan bir ülke ise sefildir. Türkiye artık kendi beyinlerine sahip çıkmalı; beyinler de anavatana. Uygarlıklar beşiği Anadolu ana, yediveren memelerinden emzirdiği vizyonerlerinden, misyonlarının gereğini bekliyor. Bu görev Türkiye`yi dünyanın en geliş..»»

Sadi Uzunoğlu (Editör)

Literatür Yayıncılık

Güncel Ekonomik Sorunlar adı altındaki dizini ilk kitabı Dünya Ekonomisi’ydi. İlk kitap 2007 yılının Kasım ayında yayınlandı. Biz 2007 yılının Ekim ayı başında yazılarımızı tamamlamıştık. Kriz henüz başlamamıştı. Burada yaşanabilecek krizi önceden belirttik. Keşke biz haklı çıkmasaydık... Bu kadar insanın işsiz kalması, gelir dağılımının hızla bozulup işini kaybetmesi gerçekleşmemiş olsaydı..»»
ibrahim sugözü

Nobel Yayın Dağıtım

Kayıt dışı ekonomi, ülke ekonomilerinin görünmeyen, karanlık bir bölümünü oluşturur. Bu ekonomiden vergi alınamaz, hukuki denetim yapılamaz. Bu ekonominin aktörleri, külfetine katlanmadıkları gelirleri için, devletin sağladığı nimetlerden de yararlanamaz. Türkiye`de kayıt dışı ekonominin boyutu, normalin çok üzerinde bir büyüklüğe sahiptir. Önlemeye yönelik bir şeyler yapılmasının, kayıt dışı ekon..»»
Ergin Yıldızoğlu

Cumhuriyet Kitapları

1929`daki "Büyük Bunalım"dan bu yana en büyük kriz olarak tanımlanan bir mali çalkantı yaşıyor dünya... Üstelik bu kez durum daha vahim: Sadece ekonomimizi değil, kapitalizmin yarattığı çevresel tahribatla yaşam alanımızı da tehdit eden bir çöküşle karşı karşıyayız. Kapitalizm köşeye sıkıştı ama dünyayı da altüst etti; ortalık toz duman... İnsanlar işlerini, evlerini kaybediyor, milyonlarca kişi a..»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.