İnsan hayatında iki feci olay vardır: Biri insanın çok istediği şeyi elde edememesi, diğeri de etmesidir. George Bernard Shaw [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

Dijital Fotoğrafçılık

Dijital Fotoğrafçılık isimli konu başlığında toplam 19 kitap bulunuyor.
  Dijital Fotoğrafçılık kategorisindeki kitaplar
Özer Kanburoğlu

Say Yayınları

Yıllardır devam eden bir tartışma olan; fotoğrafın sanat olup olmadığı konusunu bir yana bırakırsak, fotoğraf aslında bir teknolojik buluştur. Aygıt olarak adlandırabileceğimiz bir makinenin içerisinde gerçekleşen bir büyü gibidir fotoğraf. Yani temelde teknolojiye dayanır. Ve bu teknoloji, her gün karşımıza yeni öğeler eklenmiş dijital fotoğraf makineleri sunmakta... Doğal olarak bu teknolo..»»
Scott Kelby

Medyasoft Bilgi Sistemleri

Adobe Photoshop CS4`u öğrenmenin en hızlı, en kolay, en kapsamlı yolu! Uygulamalı yazılım eğitim kitapları içinde en çok satan dizi olan Yetkili Eğitim Kılavuzu, Adobe yazılımlarının özelliklerini hızlı ve kolay bir şekilde öğrenmenizde size yardımcı olur. Yetkili Eğitim Kılavuzu, Adobe Systems Incorporated`ın, Adobe ürünleri konusundaki uzmanların desteğiyle geliştirilen resmi eği..»»
Julie Adair King

Dünya Kitapları

Piyasaya süreceğiniz en son ürünün dijital kameranızla resmini çekin ve e-posta ile tüm dünyadaki satış noktalarına iletin. Satışa çıkardığınız evinizin fotoğrafını Web sayfanızda yayınlayın. Veya Japon balığınızın bıyıklı halinin nasıl olabileceğine bir göz atın.

Tüm bunların yapabilmek için Julie Adair King`in tavsiyesine uygun ve "Amatörler için Dijital Fotoğrafçılık" kitabını satın alı..»»

Faruk Akbaş

Say Yayınları

"Dikkat! iyisi mi onlara uzun süre bakmayın, zira orkideler bağımlılık yaratır ve yaşam boyu sürecek bir tutkuyu ateşler. Hele üreme yöntemleri! Hayrete düşeceksiniz..." Fotoğrafçı Faruk Akbaş, Anadolu gezileri sırasında çektiği orkide fotoğraflarından oluşan albüm kitabını aktüel yazılar ve derlemelerle okuyucuya sunuyor... "Beware! You'd better not look at them for a long time, because o..»»
Faruk AkbaşGökhan Korkmazgil

Say Yayınları

"Bir rehberin yol göstermesiyle bir fotoğrafçı adayı kısa sürede malzemeleri, ışığı, rengi, kompozisyonu, çekim tekniklerini tanıyıp öğrenebilir ve yapacağı uygulamalarla kendisini geliştirebilir. İşte elinizde tuttuğunuz bu kitap, bu amaç için hazırlanmış çok doğru bir kaynak. Faruk Akbaş ve Gökhan Korkmazgil fotoğrafın mantığını, fotoğrafçı ile malzeme ilişkisini, konulara yaklaşım yöntemlerini ..»»
Özer Kanburoğlu

Say Yayınları

Teknolojiye karşı durabilir misiniz? Ya da hobinizle ilgili yeni bir teknolojiyi kullanmamak için ne kadar direnç gösterebilirsiniz? Bugün halen bazı kesimlerin dijital teknolojiye karşı oluşunun temelinde, dijitalin film teknolojisinin ulaşamadığı inancı yatmaktadır. Ancak araştırmalar bu aşamanın çoktan aşıldığını, hatta dijitalin film teknolojisinin çok önüne geçtiğini göstermektedir. D..»»
Scott Kelby

Alfa Yayınları

-File Browser`a Hakim Olmak

- Kırpma ve Yeniden Boyutlandırma

- Dijital Makine Görüntü Problemleri

- Fotoğrafçılar İçin Renk Düzeltme

- Maskeleme Teknikleri

- Portreleri Rötuşlama

- Vücut Yontma

- Fotoğrafik Özel Efektler

- Renkliden Gri Ölçekliye

- Profesyonel Keskinleştirme Teknikleri

- İşinizi Müşterilerinize Göstermek»»

Scott Kelby

Alfa Yayınları

Bu kitap, daha önce hiç yapılmamış bir şeyi yaparak dijital fotoğrafçılar için yeni bir temel atıyor: Her şeyin tam olarak "nasıl yapılacağını" gösteriyor. Sadece birkaç teoriden bahsetmiyor; görevleri nasıl gerçekleştireceğinizi bulmak için sizi tek başınıza bırakmıyor. Bunun yerine, daha önce hiçbir Elements kitabının yapmadığı şekilde; hangi ayarları kullanacağınızı, bunları ne zaman ve ne i..»»

Erkan Terzi

Sistem Yayıncılık

Fotoğraf ya da teknoloji hakkındaki görüşümüz ne olursa olsun, artık "pikselleşen" görüntü dünyasının bir parçasıyız. Yalnızca zamanın değerinin ve maliyetinin giderek yükseldiği bir çağda yaşadığımız için değil, fotoğrafın kullanıldığı üretim süreçlerine dahil olabilmek için sayısal fotoğraf hakkında bilgi sahibi olmamız bir gereklilik.

Alanındaki ilk yayınlardan olan Dijital Fotoğrafçılı..»»

Tom Ang

İnkılap Kitabevi

Ünlü fotoğrafçı ve dijital uzmanı Tom Ang özel terimlerin bulunmadığı bu kitapta, dijital fotoğrafçılığın temelleri konusunda ustalaşmanıza yardımcı oluyor. Ne tür bir makine almanız gerektiğinden, fotoğraflarınızı internette yayınlamaya kadar, ihtiyaç duyduğunuzdan daha fazla bilgiyi içeren bu kitabı keşfedin.»»

 « Önceki sayfa   1   Sonraki sayfa » 
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.