Evren aynı kalmak için değişir, biz ise farklı olmak için. John Fowles [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

Devlet Memurları Kanunu

Devlet Memurları Kanunu isimli konu başlığında toplam 6 kitap bulunuyor.
  Devlet Memurları Kanunu kategorisindeki kitaplar
İbrahim Pınar

Seçkin Yayıncılık

1982 Anayasasının kamu hizmeti görevlilerinin görev ve sorumluluklarını düzenleyen 129`uncu maddesinin son fıkrası memurlar ve diğer kamu görevlileri hakkında işledikleri iddia edilen suçlarından ötürü ceza kovuşturması açılması, kanunla belirlenen istisnalar dışında, kanunun gösterdiği idari merciin iznine bağlıdır hükmünü getirmiştir. Bu kural, memurları kapsayan özel soruşturma ve izin sistemin..»»
Mustafa İnalÖmer Köse

Muhasebat Kontrolörleri Derneği

Açıklamalı "657 Sayılı Devlet Memurları Kanunu" 2007»»
Gürsel Yalvaç (Yayın Danışmanı)

Adalet Yayınevi

Devlet Memurları Kanunu

Memurlar ve Diğer Kamu Görevlilerinin Mali ve Sosyal Haklarında Düzenlemeler ile Bazı Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılması Hakkında K. H. K.

Genel Kadro ve Usulü Hakkında K. H. K.

Kamu Kurum ve Kuruluşlarınca Yapılacak Norm Kadro Çalışmalarında Uyulacak Usul ve Esaslar

Yüksek Hakimlik Tazminatı Hakkında K. H. K.

Sosyal Güvenl..»»

Remzi Özmen (Yayına Hazırlayan)

Seçkin Yayıncılık

Hukuk Hayatımızın Her Anında diyerek yayınını sürdürdüğümüz Hukuk Cep Kitapları Dizisi 14`üncü yaşına girdi. 14 yıl önce, boyut ve içerik olarak özel bir tasarımla başladığımız bu dizi, sizlerin yakın ilgisiyle hızla çeşitlendi. Kısa sürede 51 kitaplık bir set oldu. 14 yıldır, Kanunlar Kararlar Dairesi Eski Başkanlarından Avukat İbrahim Pınar`ın danışmanlığında, yayınevimizin yazarlarının katkılar..»»
Yaşar Güçlü

Seçkin Yayıncılık

Devlet Memurluğu, memura bazı hak ve menfaatler sağlamanın yanında ağır sorumluluklar da yüklemektedir. 657 sayılı Kanunla beraber zaman içerisinde çıkarılan birçok kanun, kanun hükmünde kararname, tüzük ve yönetmeliklerle Devlet memurları ile ilgili düzenlemeler yapılmış, boşluklar ise yargı içtihatlarıyla doldurulmuştur. Mevzuatın çok geniş olması nedeniyle çoğu memur, memuriyetten kaynaklanan h..»»
A. Alper Durmuş

Adalet Yayınevi

Açıklamalı, İçtihatlı, Notlu Memur Disiplin Hukuku "2009" 6. Baskı AB Uyum Yasaları Kapsamında Çıkarılan Çeşitli Kanunlarla Değişik 5237 Sayılı TCK, 5271 Sayılı CMK, 5275 Sayılı CGTİHK, 5607 Sayılı Kaçakçılıkla Mücadele Kanunu, 5681 Sayılı Polis Vazife ve Selahiyet Kanununda Değişiklik Yapılması Hakkında Kanun, 5728 sayılı Temel Ceza Kanunlarına Uyum Amacıyla Çeşitli Kanunlarda ve Diğer Baz..»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.