Denizin dibinde incilerle taşlar karışık bulunurlar. Övülecek şeyler de kusur ve yanlışların arasında bulunur. Mevlana [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

Denizcilik Meteorolojisi

Denizcilik Meteorolojisi isimli konu başlığında toplam 4 kitap bulunuyor.
  Denizcilik Meteorolojisi kategorisindeki kitaplar
Alan Watts

İletişim Yayınları

24 tam sayfa renkli bulut fotoğrafı incelemesinden yola çıkarak hava tahmini yapabilmenizi sağlayan pratik bir kitap. 13 dile çevirilen, yarım milyonu aşan satışıyla yıllardır `en çok satanlar` listesindeki yerini koruyan kitabın başarısını yazar, `doğrudan konuya girip, tam sayfa fotoğrafların çekiciliği ile birlikte hava tahmini oyununu oynamaya` bağlıyor. Kitabı kullanırken kullanım ve terimler..»»
Feridun Kılıç

Kendi Yayını

deniz meteeorolojisi»»
Ayşe YılmazSüreyya Öney

Akademi Denizcilik Yayınları

İTÜ Denizcilik Fakültesi öğretim üyeleri olan Öney ve Yılmaz`ın kitabı, IMO Model Kurs konularına göre, Uzakyol Kaptanlığı yeterliliğine kadar her düzeyde yeterlilik için hazırlanmış. - Meteorolojiye Giriş - Dünyanın Hareketleri ve Atmosfer - Isı, Sıcaklık ve Ölçüm Aletleri - Buharlaşma, Yoğunlaşma ve Nem - Görüş Uzaklığı, Sis ve Bulutlar - Yağış ve Meteorlar ..»»
Ümit Çevik

Birsen Yayınevi

Bu kitap, denizcilere meteorolojinin temel konuları hakkında bilgi verici niteliktedir. Kitapta, çok derin detaylı ve ağır düzeyli bilimsel anlatımlardan kaçınılarak, basit mantıkla meteorolojinin temel yapı taşları hakkında bilgi verilmiştir. Bir takım benzetmeler ve "hafıza kutuları" ile okuyucunun olayı kafasında canlandırmasına yardımcı olunmaktadır. - Meteoroloji Üçgeni - Meteoro..»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.