Evren aynı kalmak için değişir, biz ise farklı olmak için. John Fowles [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

Deniz Haberleşmesi

Deniz Haberleşmesi isimli konu başlığında toplam 7 kitap bulunuyor.
  Deniz Haberleşmesi kategorisindeki kitaplar
Yakup KorkmazHilmi Ece

Akademi Denizcilik Yayınları

İTÜ Denizcilik Fakültesi Öğretim Elemanlarının yıllardır eğitimini verdikleri GMDSS (Global Maritime Distress and Safety System: Küresel Deniz Tehlike ve Güvenlik Sistemi) konusunda hazırladıkları referans kitap, deniz haberleşmesi yöntem ve kuralları konusunda IMO tarafından alınan son kararlar ile son teknolojik gelişmeleri de kapsıyor. Haberleşmeye Giriş Frekans ve Emisyon Deniz..»»
Yakup KorkmazSıtkı UstaoğluTayfun Acarer

Akademi Denizcilik Yayınları

Yeni Baskısı Çıktı Yeni Baskısını İncelemek için http://www.kitapdenizi.com/kitap/29788-Deniz-Telsiz-Haberlesmesi-ve-GMDSS-Kurallari-kitabi.aspx

İTÜ Denizcilik Fakültesi Öğretim Elemanlarının yıllardır eğitimini verd..»»

Yakup Korkmaz

Kendi Yayını

GMDSS ve Deniz Telsiz İletişimleri

Bu kitap, birçok yerde dağınık olarak bulunan ya da şimdiye kadar Türkçemize kazandırılmamış deniz telsiz iletişim bilgilerini ve uluslar arası denizcilik kurumlarının kurallarını da (SOLAS, ITU RR) kapsayan çok geniş bir konu yelpazesinde hazırlanmış, profesyonel denizcilerin (güverte) başvuru kaynağıdır. Bu kapsamda Türkiye çapında başka bir kaynak d..»»

Yakup Korkmaz

Kendi Yayını

Kısa Mesafe(VHF-VHF DSC) Deniz Telsiz İletişimleri ve GMDSS

Bu kitap, birçok yerde dağınık olarak bulunan ya da şimdiye kadar Türkçemize kazandırılmamış tüm deniz telsiz iletişim bilgilerini ve uluslar arası denizcilik kurumlarının kurallarını(SOLAS, ITU RR) kapsayan "GMDSS ve Deniz Telsiz İletişimleri" kitabımızın kısa mesafe iletişimler için uyarlanmış baskısıdır. Bu nazarıitibarla bakıl..»»

Hüseyin Sarıcaoğlu

Kendi Yayını

Uzun süredir yeni baskı yapmayan ve muhtemelen yeniden basılmayacak bu kitap yerine aşağıdaki linki tıklayarak benzer yeni çıkan kitapları inceleyebilirsiniz.

Bu Konudaki Diğer Kitapları İncelemek için http://www.kitapdenizi.com/kitap/urunler.aspx?id=1171

Kısa M..»»

Sezar AtmacaTunç Tokay

Amatör Denizcilik Federasyonu

Denizde telsizle haberleşebilmek, kullanılacak cihazların, haberleşme usul ve esaslarının asgari düzeyde bilinmesine bağlıdır. Kazalar veya yardım gerektiren beklenmedik olaylar denize açılan herkesin başına gelebilir. Deniz telsiz haberleşmesi en azından bu olasılıklar nedeniyle doğru bilgi gerektiren çok ciddi ve önemli bir faaliyettir. Denizde haberleşmenin nasıl başlatılacağının, sürdürü..»»
Hilmi Ece

Akademi Denizcilik Yayınları

Kısa Mesafe Telsiz sınavlarına hazırlanan amatör denizciler ve yat kaptanlarına yönelik kitapta, sınavın içeriğindeki tüm konular açıklayıcı tablolar, renkli çizimler ve resimler ile yeterli ayrıntı düzeyinde anlatılıyor. - Haberleşme - Donanım ve Çalıştırma - Haberleşme Kuralları - Küresel Haberleşme - Deniz Güvenlik Bilgileri - Acil Durum GMDSS Cihazları - Ara..»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.