Dostluk, toprak bir maşrapa gibidir, önemsiz bir nedenden birdenbire kırılır ve bir daha kullanılamaz. Cicero [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

Dalgıçlık

Dalgıçlık isimli konu başlığında toplam 7 kitap bulunuyor.
  Dalgıçlık kategorisindeki kitaplar

Kendi Yayını

Dalgıçlığın Tarihçesi "Scuba - 1"»»
Jack Jackson

Alfa Yayınları

Dalış için seçilmesi gereken malzemeler nelerdir? Nasıl kullanılır? Nasıl muhafaza edilir? Dalış pratikleri hakkında bilgiler ve teorilerinin resim ve şemalarla açıklamaları. Teknik dalış, nefesin doğru kullanımı, kuvvetli akıntılarda dalış, gece dalışı nasıl yapılmalıdır? Sualtı fotoğrafları, arkeolojik ve biyolojik deniz ürünleri araştırmaları hakkında bilgiler. T..»»
Aziz Saltık

Cinius Yayınları

Bu kitap sualtında geçirilen 20.000 dakikanın ve çekilen 50.000 kare fotoğrafın küçük bir özeti, amacıysa sizlere sualtını benim gözümden gösterebilmek. Sualtı fotoğrafçılığı konusunda kendi tecrübelerimi sizlerle paylaşabilmek, bu büyülü dünyanın ilginç canlılarını tanıtabilmek. Seyahatler sırasında başımdan geçenleri sanki bir dalış sonrasında küpeşteye dayanmış, havlulara sarınmış sohbe..»»
Hüseyin Şerif Sofular

Kendi Yayını

Scuba Dalış Tekniği: Scuba 4»»
Hüseyin Şerif Sofular

Kendi Yayını

Sualtı Fiziği Sualtı Fizyolojisi Riskle ve Önlemleri»»
Hüseyin Şerif Sofular

Kendi Yayını

- Scuba Dalış Tekniği - Paletli Yüzme - Sualtı Sporları - Sualtı Avcılığı - Sualtı Fotoğrafçılığı - Video Kameramanlığı - Nerelerde Dalabiliriz »»
Hüseyin Şerif Sofular

İnkılap Kitabevi

"Siz de Dalgıç Olabilirsiniz" Amatör, Yetişkin, Rehber, Eğitmen Bröveleri, Navigasyon ve Gemici Bilgileri Uzman kişiliği ile tanınan bu konunun duayeni SCSPF şeref bröveli rehber, profesyonel dalgıç, SCUBA eğitmeni Hüseyin Şerif Sofular, TEMEL SCUBA DALICILIĞI "Sizde Dalgıç Olabilirsiniz" adlı eseri tüm yenilikleriyle siz okurları ile buluşuyor. Eser, sualtı sporlarıyla ilgilenen her spor se..»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.