Öğrenmenin sınırlarını genellikle kendiniz koyarsınız. Colin Rose [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

Burçlar

Burçlar isimli konu başlığında toplam 29 kitap bulunuyor.
  Burçlar kategorisindeki kitaplar
Nil Eldem

İnkılap Kitabevi

2006 başlarken, hedeflerinizi belirleme ya da isteklerinizi biçimlendirme çabasındaysanız ve siz de büyük çoğunluk gibi astrolojinin rehberliğinden yararlanmayı düşünüyorsanız, Nil Eldem`in kaleme aldığı "2006 Astrolojik Takviminiz" size, yıldızların gölgeleri aydınlatan parıltısında belli ipuçları sunabilir.
Romantik ilişkilerinizde neler yaşayacaksınız? Kariyerinizde ilerleme va..»»
Nil Eldem

İnkılap Kitabevi

Çin düşüncesi, evreni ve yaşamı bir tür `yol` olarak tanımlar. Bu mistik felsefe, yıldızların yazgımızı biçimlendirdiğine, insanın düşüncesiyle iyi ya da kötü olanı yaşamına davet ettiğine inançtan biçimlenmiştir. Başarı ve mutluluk için ilk sırada kader, yani `astroloji` gelir. İkinci sırada şans vardır. Şans, insan psikolojisiyle ilgilidir. İnsan zihinsel olarak şansını yaratır ya da azaltı..»»

Öner Döşer

Klan Yayınları

Şans hangi zamanlarda sizden yana? Aşk hayatınız ne zaman hareketlenecek? İlişkilerinizde kritik dönemler var mı? Para derdiniz ne zaman sona eriyor? Ne zaman kredi veya borç almalısınız? Sağlık açısından riskli dönemler hangileri? Kariyerinizle ilgili konularda fırsatlarla ne zaman karşılaşacaksınız? Önemli kararlarınızı ne zaman hayata geçirmelisiniz? Projelerinize destek alacak mısınız? Ev s..»»

Filiz Özkol

Turkuvaz Kitap

Aşk hayatınız nasıl olacak? Kariyeriniz ne yönde ilerleyecek? Sağlığınız ne durumda? Sorunlarınız çözülecek mi? Ufukta evlilik mi, ayrılık mı var? Hayalleriniz gerçekleşecek mi? Ne zaman bir ev veya araba almalısınız? Maaşınıza zam alacak mısınız? Stresi yenmek için neler yapmalısınız? Düşmanlarınıza karşı nasıl bir yol izlemelisiniz? 2012 şanslı yılınız mı? Çok çalıştığınız sınavı k..»»
Gülten Suveren

Alfa Yayınları

Burçların Dili Burcunuz Yıldızı ve Uğurları Burcunuz Kadını Burcunuzun Erkeği Kadınlar ve Erkekler İçin Test Yükselen Burç Tablosu Burcunuzun Diğer Burçlarla İlişkileri Burcunuzun Aylara Göre Falı Aylara Göre Anlaşabileceğiniz Burçlar »»
Gülten Suveren

Alfa Yayınları

Aslan 23 Temmuz 22 Ağustos»»
Gülten Suveren

Alfa Yayınları

Balık "19 Şubat-20 Mart"»»
Gülten Suveren

Alfa Yayınları

Başak "23 Ağustos-22 Eylül"»»
Gülten Suveren

Alfa Yayınları

Boğa 21 Nisan 20 Mayıs»»
Susan Miller

Ceceli Yayınları

BURCUNUNZ VE 2005»»
 « Önceki sayfa   1   2   Sonraki sayfa » 
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.