Denizin dibinde incilerle taşlar karışık bulunurlar. Övülecek şeyler de kusur ve yanlışların arasında bulunur. Mevlana [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

Botanik-Tarih

Botanik-Tarih isimli konu başlığında toplam 2 kitap bulunuyor.
  Botanik-Tarih kategorisindeki kitaplar
Jacques GirardonJean-Marie PeltMarcel MazoyerTheodore Monod

Türkiye İş Bankası Kültür Yayınları

İnsanoğlu tarımı nasıl ve ne zaman keşfetti?

İlk yetiştirilen bitkiler nelerdi?

İnsanın en eski atası sakın bir suyosunu olmasın!

Bitkilerin de zekası var mı? Varsa birbirleriyle nasıl iletişim kuruyorlar? Çiçekli bitkiler, böcek ve hayvanları kendi isteklerine göre nasıl yönlendiriyor?

Denizi terk eden yeşil yosunlar sonra nasıl karaya çıktı?

"Altın elma" domates kendi öz v..»»

Asuman Baytop

Tübitak Popüler Bilim Kitapları

Bitkileri inceleyen botanik, diğer doğa bilimleri gibi çok eski bir geçmişe sahiptir. Yüzyıllar boyu sürmüş ve sürmekte olan bir çaba ile bitkiler toplanmış, sınıflandırılmış, betimlenmiş, yarar ve zararları belirlenmiştir. Bu süreçte, çeşitli kültürlerden sayısız insanın emeği ve katkısı vardır. ASU1vIAN BAYTOP`un, `Türkiye`de Botanik Tarihi Araştırmaları` adlı bu kitabı, yurdumuzda yetişen bitki..»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.