Dostluk, toprak bir maşrapa gibidir, önemsiz bir nedenden birdenbire kırılır ve bir daha kullanılamaz. Cicero [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

Botanik-Genel

Botanik-Genel isimli konu başlığında toplam 42 kitap bulunuyor.
  Botanik-Genel kategorisindeki kitaplar
Hüsnü ÇakırlarCahit DoğanEdibe Özmen

Palme Yayıncılık

Açıklamalı Genel Botanik ve Bitki Anatomisi Atlası»»
Türkçe

Tekfen Kültür Sanat

Tam 10 bin çeşit çiçek türüne sahip Türkiye`de her yıl 60 yeni tür daha keşfediliyor ve bu türlerin yüzde 34`e yakını ise sadece Türkiye`de bulunuyor. Belgesel yapımcısı Fatih Orbay Türkiye`nin eşsiz florasını belgeleyen fotoğraflarını Tekfen Holding`in 50`inci yılı nedeniyle hazırlanan özel bir kitapta topladı.

Fotoğrafları tamamen doğada çekilen, bitkilerin tür ve adları konusunda geniş b..»»

Yıldırım Akman

Palme Yayıncılık

Biyolojinin özellikle Botaniğin çeşitli dallarının temel referans kodu sistematik botaniktir, dolayısıyla ekoloji, biyocoğrafya, morfoloji, embriyoloji, vejetasyon ekolojisi gibi bilim dalları Sistematik Botanik olmadan gerçekleştirilemez. Angiospermae’lerin sistematiğinin açıklanması oldukça karışıktır. Kitapta; yaygın ve önemli olan familya, cins ve türlerle bunlara ait çok sayıda açıklayıcı şek..»»
Türçe Latince

Cinius Yayınları

Ülkemizde ve dünyada doğal yaşam her geçen gün artan bir ivme ile tüketiliyor. Denizlerimiz, göllerimiz kirletiliyor; akarsularımıza hidroelektrik santrallerle kilit vuruluyor. Ormanlarımız olumsuz baskılar altında. Bir yandan politikacılarımız oy uğruna ormanlarımıza kıyarken, diğer yandan madenciler ormanlarımızı ticaret uğruna tahrip ediyorlar. Tarım ilaçları nedeniyle yer altı suları kirleniyo..»»
Tahir AtıcıNilay Keskin SamancıÇiğdem Alev Özel

Palme Yayıncılık

Bitki Anatomisi ve Morfolojisi Labaratuvar Kitabı»»
Linda E. GrahamJames M. GrahamLee W. Wilcox

Palme Yayıncılık

Kitap, bir ders kitabı olması yanında, bilgi edinme ve başvuru kitabı olarak da kullanılabilecek özellikler taşımaktadır. Konular ve olaylar güncel bilimsel yaklaşımlar çerçevesinde ele alınmış; her konu yeri geldikçe gen mühendisliği, çevre sorunları ve evrim bakış açılarından birine ya da hepsine ağırlık verilerek işlenmiştir. Kitap, gerek kapsamı gerekse yorumlarıyla, bitkilere ve canlı bilimle..»»
Mahmut KılınçGüray Kutbay

Palme Yayıncılık

Mahmut Kılınç

Palme Yayıncılık

Yıldırım Akman

Palme Yayıncılık

Mahmut Kılınç

Palme Yayıncılık

 « Önceki sayfa   1   2   3   4   Sonraki sayfa » 
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.