Rüyalarınızın gerçekleşmesini istiyorsanız öncelikle uykudan uyanmanız gerek. A. Siegtried [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

Birikim

Birikim isimli konu başlığında toplam 8 kitap bulunuyor.
  Birikim kategorisindeki kitaplar

Birikim Yayınları

Geçen ayın birikimi ÖMER LAÇİNER Bir parti olarak Ordu METE ÇUBUKÇU Irak-ABD güvenlik anlaşması: “Kurtarıcı” yerleşmeye hazırlanırken Anarşizm / Marksizm: Dünün düşman kardeşleri; ya şimdi?.. ŞÜKRÜ ARGIN İki perdelik modern bir Habil-Kabil temsili: Anarşistler ve Marksistler HALİL TURHANLI Sefil ve tehlikeli MUTLU DULKADİR Demokrasinin ötesinde: Doğrudan demokrasi ve anarşizm MUSTAFA ERATA Anar..»»


Birikim Yayınları

Geçen ayın birikimi YETVART DANZİKYAN Restorasyon mu,yenişememe mutabakatı mı? METE ÇUBUKÇU Pakistan: “Teröre karşı savaşta” nöbet değişikliği Ergenekon - kapatma davası ve sol ÖMER LAÇİNER Yolun sonu/başlangıcı YÜKSEL TAŞKIN Sol, demokratikleşme ve AKP RONİ MARGULİES Göz gözü görür oldu! Ordu, din ve soldaki bölünme NUR ULUŞAHİN Yargı kıskacında siyaset Sınırsız eşitsizlik: Neo-zen..»»

Kolektif

Birikim Yayınları

Geçen ayın birikimi ÖMER LAÇİNER Ergenekon davası ve zihniyet dünyamız Hrant’ı anarken AHMET İNSEL “Bu hareket beşeriyet namına ir cinayetti”:Ermenilerden özür dileme girişiminin değerlendirilmesi AHMET ÇİĞDEM Özür ve suç MURAT BELGE Şiirde Ermeni sorunu YETVART DANZİKYAN Ergenekon’da son dalga ve Tuncay Güney’in aynasında devlet LEVENT CANTEK Vatan haini, millet düşmanı, solcu muharrir Sabahatt..»»
Kolektif

Birikim Yayınları

BİRİKİM DERGİSİ SAYI 192»»
Kolektif

Birikim Yayınları

BİRİKİM DERGİSİ SAYI 193-194»»
Kolektif

Birikim Yayınları

BİRİKİM DERGİSİ SAYI 195»»
Kolektif

Birikim Yayınları

BİRİKİM DERGİSİ SAYI 196»»

Birikim Yayınları

Birikim Dergisi Sayı: 205 - 206 Mayıs - Haziran 2006»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.