Rüyalarınızın gerçekleşmesini istiyorsanız öncelikle uykudan uyanmanız gerek. A. Siegtried [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri

Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri isimli konu başlığında toplam 10 kitap bulunuyor.
  Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri kategorisindeki kitaplar
Ali Erkan Kavaklı

Nesil Yayınları

Bu kitap size şunları öğretmek istiyor: 1. Beyninizi yönetme ve onu tam kapasiteyle kullanma. 2. Başaracağınıza inanma, kendinize güvenme ve donanımınızı geliştirme. 3. Yeteneklerinizi iyi kullanma becerisi elde etme. 4. Hayat boyu öğrenme. Zira hayat bir okuldur, hayat boyu öğrenmek gerekir. 5. Başarılı insanları örnek alma, onların başarılarını tekrarlama ve onları geçme. 6. Verimli ve disiplinl..»»
Eralp Altun

Pegem Akademi Yayıncılık

25/10/2009 Tarihinden sonra sevkedilecektir. Özel Öğretim Yöntemleri (ÖÖY) dersi, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi (BÖTE) bölümlerinin öğretmenlik lisans programlarında ÖÖY-I ve ÖÖY-II olarak yer almaktadır. Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri öğretmen adaylarının, alana özgü temel kavramlar ve bu kavramların alan öğretimiyle ilişkisi, alan öğretiminin ve Özel Öğretim Yönte..»»
Yasemin Gülbahar

Pegem Akademi Yayıncılık

Bu kitap, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi alanında lisans düzeyinde okutulan "Uzaktan Eğitim" dersi için hazırlanmıştır. Kitabın temel amacı, günümüzde kullanımı ve uygulama alanları gittikçe yaygınlaşan, İnternet ve Web teknolojilerine dayalı öğretim süreçlerini ve bileşenlerini kapsamlı bir şekilde ele almaktır. Kitap içerisinde kuramsal çerçevenin yanı sıra, tartışma ve araştırma am..»»
Arif Altun

Anı Yayıncılık

İnternet ile tanışmamızdan bu yana Türkiye’de gerek bireysel gerekse de kurumsal açısından oldukça önemli gelişmeler kaydedilmektedir. Önceleri bireysel denemeler şeklinde başlayan internet araçlarından faydalanarak kendini ifade etme süreci, daha sonraları kurumların ve kuruluşların katkısıyla gittikçe yaygınlaşmaktadır. Ancak, dünya genelinde gelişmiş ülkelerle yapılacak kıyaslamalarda, daha gid..»»
Ahmet Tarcan

Anı Yayıncılık

Eğitimden sağlığa ekonomiden kültüre kadar bir çok alanda internet toplumsal yapıya dahil olmuş ve etkilerini göstermeye başlamıştır. Yeni bir dünya yeni bir ilişkiler yumağı oluşturan interneti anlamak pek de kolay değil. Bu bağlamda Dicle Üniversitesi"nin seçkin akademisyenleri tarafından hazırlanan bu kitap okuyucuyu sanal dünya da var olan temel alanlarda bilgilendirecek ve internet konusunda ..»»
M. Ali Kısakürek

Anı Yayıncılık

İnternetteki gelişmeler öğrencilerin ulaşabilecekleri kaynaklara öğretmenlerin çok daha geniş bir şekilde ulaşmalarını kaçınılmaz hale getirmiştir. Bir öğretim çeşitli vesilelerle öğrencilerin ve meslektaşların gerek dersler ve araştırmalar gerekse de çalışmaları için internet adresleri arayışları böyle bir kaynağın yayınlanmasını gerektirmiştir. Çalışma eksiksiz değildir. Eksiklikleri siz değerli..»»
John Adair

Gazi Kitabevi

Bu kitabın çevrilmesinin en belirgin amacı; hiç şüphesiz her kademedeki öğrencilere ve yöneticilere yardımcı olmaktır. Her yazar gibi her çevirmen de çevirdiği kitabın geniş kitlelere ulaşarak okunması beklentisi içerisindedir. Umarım bu gerçekleşir.»»
Halit Ertuğrul

Nesil Yayınları

Rum, Ermeni, Yahudi, Protestan ve Katolik azınlık okullarının amaçları, faaliyet gösterdikleri yerler, tesis ve mali kaynakları, açıldığı dönemler... Amerikan, Fransız, İngiliz, İtalyan, Alman, Avusturya, Rus, İran ve Bulgar yabancı okullarının amaçları faaliyet gösterdikleri yerler ve denetim şekilleri. Azınlık ve yabancı okullarının Türk eğitim politikalarına yönelik faaliyetleri, öğrencilerin y..»»
Nurdan Kalaycı

Gazi Kitabevi

Hızla gelişen ve değişen dünyaya uyum sağlayabilmek için bireylerin farklı yetilere sahip olması beklenmektedir. Bu yetilerin başında, yüksek düzeyde düşünme gelmektedir. Bireylerin kendini gerçekleştirmeyi, daha sağlıklı ortaya koyabilmeleri için bu yetileri kullanma becerisini kazanmaları gerekmektedir. Düşünme, insan çabalarını, amaçları doğrultusunda yönlendirmekle beraber;insana, yeterince bi..»»
Geliştirilmiş Teknolojik Tasarım Örnekleri İlaveli

Pegem Akademi Yayıncılık

İlk çağlardan beri insanlar yaşamın doğal koşulları içerisinde zorluklara karşı mücadele vermiştir. İnsanın daha rahat yaşama isteği onu arayışlara sürüklemiş ve bu amaçla çevresinde bulunan her türlü maddeden yararlanma yollarını aramış ve vücudu ile yapamayacağı işleri keşfettiği aletlerle yapabilmek için çalışmıştır. İnsanların karşılaştıkları sorunlar karşısında sürekli yaşam arayışına ..»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.