Rüyalarınızın gerçekleşmesini istiyorsanız öncelikle uykudan uyanmanız gerek. A. Siegtried [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

Bankacılık

Bankacılık isimli konu başlığında toplam 21 kitap bulunuyor.
  Bankacılık kategorisindeki kitaplar
Yusuf Goz

İletişim Yayınları

Onlarca ekrandan yayılan rengârenk ışıkların içinden yayılan haberler, fiyatlar, inişler, çıkışlar… Dolar-mark paritesi, petrol fiyatları, dünya krizlerinin yansımaları, bankaların pozisyonları… Kendinden geçmiş, çılgınca bir heyecan içinde tek tuşa basarak milyon dolarları alıp satan gencecik insanlar… Yusuf Goz, Açık Pozisyon’da Türkiye tarihindeki en çılgın dönemlerden birinde bir bankan..»»
Y. Haluk Aytekin

Palme Yayıncılık

Bu çalışmada genel olarak bankacılık ve finans dünyasında hakim olan terminoloji esas alınarak maddeler buna göre biçimlendirilmiştir. Başta bankacılar ve piyasa profesyonelleri olmakla birlikte, içerik daha geniş bir kitleye hitap edecektir. Üniversite öğrencileri, akademisyenler, yatırımcılar ve finansal konularla ilgili bilgi edinmek isteyen kişiler de kitaptan yarar sağlayabileceklerdir.»»
Alptekin Güney

Beta Basım Yayım

Banka İşlemleri »»
Birgül Şakar

Beta Basım Yayım

Banka Kredileri Ve Yönetimi »»
Beşir Topaloğlu

Beta Basım Yayım

Kitap dört bölümde ele alınmış olup, birinci bölümde Faiz Kavramı ile faiz oranları ve faiz hesaplama yöntemleri açıklanmıştır. İkinci bölümde Paranın Zaman Değeri üzerinde durulmuş, basit ve birleşik faiz hesaplama yöntemleri ile anuiteler izah edilmiştir. Üçüncü bölümde Menkul Kıymetlerin Matematiği başlığı altında Hazine bonolarının, Tahvillerin ve Hisse Senetlerinin bugünkü değerl..»»
Öztin Akgüç

Arayış Basım ve Yayıncılık

Giriş

Bankaların Finansal Raporları

Bilanço Altı Bankacılık

Analizde Kullanılan Teknikler

Risk Yönetim Teknikleri

Bankalarda Yönetim ve Örgütlenme

Sermaye Yönetimi

Mevduat ve Mevduat Yönetimi

Mevduat Dışı Kaynaklar Yönetimi

Likidite Yönetimi

Kredi Yönetimi

Yatırımlar Yönetimi

Karlılık, Risk - Gelir Yönetimi

Bankalarda Büyüme

..»»

Başarılı Satış Hikayeleri

Pia Yayınları

Satış duyguyla, hisle yapılan bir sanattır. Evet, bir sanattır, çünkü yapılan işin içinde bir hayal gücü, yaratıcılık, ikna kabiliyeti ve ortaya çıkan bir eser, yani satış vardır. İçinizde heyecan yoksa, istek yoksa satış da yapamazsınız, satış sonrası mutluluğu da yaşayamazsınız. Satış, o anı müşteriyle birlikte yaşamak, hayal etmek, yaratıcı olmak ve karşı tarafı anlayabilmek, nihayetinde de sat..»»
Gürdoğan Yurtsever

Beta Basım Yayım

1980 ve özellikle de 1990’lı yıllardan sonra gerek uluslararası, gerekse de banka bazında yaşanan krizler, problemler ve kayıplar, bankacılık sektörünü genel olarak olumsuz biçimde etkilemiş, önemli maddi kayıp, zarar ve iflaslara neden olmuştur. Özellikle iflas veya büyük zararlara yol açan bazı bankalardaki problemlerin en temel nedenlerinden birisinin banka yönetimi veya yetkilileri tarafından ..»»
Ebubekir Ayan

Beta Basım Yayım

Bankacılık Risklerinin Yönetiminde Basel Iı Uzlaşması »»
Niyazi Berk

Beta Basım Yayım

Bankalarda Kredi Yönetimi »»
 « Önceki sayfa   1   2   Sonraki sayfa » 
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.