Dostluk, toprak bir maşrapa gibidir, önemsiz bir nedenden birdenbire kırılır ve bir daha kullanılamaz. Cicero [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

Astroloji-Genel

Astroloji-Genel isimli konu başlığında toplam 28 kitap bulunuyor.
  Astroloji-Genel kategorisindeki kitaplar
Nil Eldem

İnkılap Kitabevi

"2008 Astrolojik Takviminiz", yeni gelen yılda, burcunuza göre karşınıza çıkabilecek fırsatlara ve aynı zamanda riskli durumlara dikkatinizi çekmeyi amaçlıyor. 2008`de hedeflerinizi belirleyip planlarınızı oluştururken aşk, para, iş, sağlık, ilişkiler ve yolculuklar gibi temel alanlara ilişkin astrolojik öngörüleri bu kitapta bulabilir ve size sunulan astrolojik verileri dikkate alarak avantajl..»»

Sevim Özün

Arıtan Yayınevi

Düşünce ve hayallerinizi birleştirip onları gerçeğe dönüştürebilirsiniz.

Bolluk, bereket, sevgi ve mutluluk sizin doğuştan hakkınızdır.

Peki ya dünyada cenneti yaşamaya ne dersiniz?

Plüton ve Jüpiter 234 yıl sonra geçtiğimiz aralık ayında birleşmişlerdir.

Asla geri dönülmeyecek yeni bir başlangıca girmiş durumdayız.

Kıyamet şu anda yaşanıyor.

Bizleri yüksek bilince ulaşt..»»

Ayhan Yalçın

Geçit Kitabevi

ASTROLOJI DERLENMIS VE DENENMIS»»
Yücel Sügen

Beta Basım Yayım

ASTROLOJI VE KEHANET»»
Yurda Hal

Zer Eğitim Kitap Danışmanlık

Ay Taktikleri ile en basit astroloji bilgisini kullanarak hayatınızı işten eğlenceye; para konularından aşka; günlük ev işlerinden kişisel bakımınıza kadar kolaylıkla organize edebilirsiniz. Ay Taktikleri'ne göre çekim yasasının daha güçlü işlediği zamanlar vardır. Ay'ın hareketlerine göre ne zaman araba, ne zaman aşk, ne zaman çocuk, ne zaman sağlık ve ne zaman iş isteyeceğimiz önemlidir...»»
Öner Döşer

Doğan Kitap

2012 Felaket değil uyanış zamanı! 2012 yılına yaklaşıldıkça, üretilen felaket teorileri de giderek artıyor. Hatta bu teorilerin bazıları, 2010 yılı yaz aylarıyla birlikte çok sancılı bir dönemin en kritik noktasına gelineceğini işaret ediyor. Peki ama insanoğluna korkulu kâbuslar yaşatan, Türkiye de dahil olmak üzere pek çok ülkede kıyamete hazırlık grupları oluşturulmasına yol açan 2012 t..»»
Ayhan Yalçın

Geçit Kitabevi

BUYUNU KENDIN COZ BULASICI VE KOLEKTIF DELILIKTE»»
Annette Von HeinzFrieder Kur

Omega Yayınları

Kahinler - Falcılar - Teologlar - Parapsikologlar - İnisiyeler - Teozoflar - Medyumlar - Psişikler - Mistikler - Okültistler - Şifacılar - Simyacılar Akımlar - Kavramlar - Mekanlar Hiçbir kahin ya da medyum yoktur ki, kendisine geleceğe ilişkin birşey sorulmamış olsun. Zira, geleceği önceden bilme ve yönlendirme eğilimi, insanın var oluşundan bu yana vazgeçemediği bir tutkudur. Her kim, kend..»»
Maurice McCann

Chiviyazıları Yayınevi

Kitap, temel asaletlerin oluşumunda Güneş’in doğrudan tesiri ile açılar üzerindeki gizli kalmış egemenliğini anlatıyor... Diğer önemli nokta ise; Açıların bilinmeyen yönleri, ilginç gezegen ilişkileri, birbirilerine olan engelleri ve söz aktarmalarıdır... Bu kitap aynı zamanda astroloji tarihinde yapılmış iki büyük değişikliğin gerçek iç yüzünü ortaya koymaktadır. İlki, 17. yy. Kepler keşifleri ol..»»
Yasemin Yardımcı

Devir Yayınları

Bu kitapta; Duru Görü yeteneğini olumlu ve bilinçli olarak kullanabilen birisinin deneyimlerine şahit olacaksınız. Medyum kimdir ya da Psişik güçleri olan insanlar bunları nasıl ve nerede kullanır? Psişik güçler herkeste var mıdır? Doğuştan mı, yoksa sonradan kazanılan bir yetenek midir? Günlük hayatımızda yaşadığımız olaylar; öyle değilmiş gibi görünse de aslında bir bütünün parçalarıdır. Karşı..»»
 « Önceki sayfa   1   2   Sonraki sayfa » 
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.