Çirkin ve zarafetten yoksun bazı kadınlar, gerektiği gibi övmesini bildiklerinden, ömür boyunca sevilmişlerdir. ANDRE MAUROIS [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİM
Da Vinci Şifresi

Da Vinci Şifresi


Yazar
Yayınevi
ISBN
: 9789752104037
Dil
: Türkçe
Sayfa
: 495 s.
Yıl
: Mayıs / 2008
Ebat
: 21 X 13,5
Da Vinci Şifresi Kitabı Tanıtım Yazısı"Dan Brown, ülkedeki birkaç usta yazardan biri Da Vinci Şifresi üstün bir zekâ tarafından kurgulanmış harika bir gerilim romanı."

Nelson DeMille, yazar"Entrika ve tehlikenin iç içe geçtiği okuduğum en iyi gerilim romanı. Kelime oyunları, gizemler ve bulmacalarla örülmüş akıllara durgunluk veren bir öykü."

Clive Cussler, yazarTarih meraklılanna, komplo çılgınlanna, bulmaca meraklılarına ve gerilim öyküsü severlerinin bir solukta okuyacakları olağanüstü bir roman. Ben bu kitaba bayıldım!"

Harlan Coben, yazar"Böylesine bir gerilim romanı yazılabileceğini hayal dahi etmezdim. Ama size bir şey söyleyeyim mi? Bu kitabı elimden bırakamadım. Da Vinci Şifresi'nde Dan Brown büyüleyici aynntılarla zenginleştirdiği inanılmaz bir dünya kurmuş. Okumaya doyamadım. Bay Brown size hayranım."

Robert Crais, yazar"Da Vinci Şifresi okuru esir alıp, bambaşka bir dünyaya götürüyor. Her sayfası soluk kesici. Kitabı elinizden bırakamayacaksınız. Tüm dünyadaki gerilim romanları okurları pek yakında Dan Brovvn'ın usta bir yazar olduğunu anlayacaklar."

Vince Flynn, yazar

 

Eser içerisinde yer alan fikir, düşünce, iddia ve mesajları "Ne anladım?" bölümümüzde diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

Da Vinci Şifresi Kitabından Ne Anladınız?


Alıntılar Alıntı Yaz
Kitap için ilk alıntıyı siz ekleyin.

Da Vinci Şifresi Kitabından Alıntı Paylaşın


Sayfa 47, kitabın 47'inci sayfasının ilk paragrafıdır. Henüz bu kitap için s-47 eklenmemiştir.
Kitabı edinmişseniz kitabın 47'inci sayfasının ilk paragrafını siz ekleyin.

İncelemeler İnceleme Yaz
chaotica
28 Aralık 2017 Perşembe 14:48:19

Melekler ve Şeytanlar, Da Vinci Şifresi, İhanet Noktası ve Dijital Kale'yi okuduktan sonra dedim ki, bu adam bir proje. Hollywood'a çalışıyor. Öyle de oldu.
Okunmasını tavsiye etmiyor

İnceleme Paylaşın


Edebiyat Defteri Puanı
Puanınız:
Bu Kitabı Tavsiye Edenler
Bu kitabı 1 kişi tavsiye ediyor.

alihaydarkoyun
Bu kitabı tavsiye etti.