Kılavuzu para olana her kapı açıktır. SHAKESPEARE [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

Keser Kitabı - Keser Kitapları

Keser konu başlığında toplam 4 kitap bulunuyor.
Aşağıdaki Keser kitaplar "alfabetik" sıraya göre listelenmektedir.
Ahmet Nesin

Düşün Yayınevi

İlhan Cihaner hakkında ciddi deliller var mı, bilmiyorum ama benim en çok komiğime giden, bir ihbarcının verdiği ifade : *** Beni öldürmek için arabama iki tana kene koydular. ***Bunun devamı nasıl olabilir sizce ? *** Sabah evden çıktım ve arabama bindim. Ergenekon olaayı beni çok korkutmuştu. O yüzden kendime bir kene dedektörü aldım. Arabayı çalıştırmadan önce dedektörü bir çalıştırdım ki, siz ..»»
Ahmet Nesin

Düşün Yayınevi

İlhan Cihaner hakkında ciddi deliller var mı, bilmiyorum, ama benim en komiğime giden bir ihbarcının verdiği ifade: "Beni öldürmek için arabama 2 adet kene koydular..." Bunun devamı nasıl olabilir sizce "Sabah evden çıktım ve arabama bindim. Ergenekon olayı beni çok korkutmuştu, o yüzden kendime bir kene dedektörü aldım. Arabayı çalıştırmadan önce dedektörü bir çalıştırdım ki, siz deyin kedi kadar..»»
Murat Bulut

Sokak Kitapları

"Gittikçe tükenir benim bu nakdi ömrüm.Varsın tükensin.Ben zaten sensiz hayatı,Yerin dibine gömdüm..." Ben hokka sen divit.Dal içime kafi derecede.Dal ve yaz benimle Aşk'a dair bir kaç beyit.Durgun denizlerin gün batımlarına ver düşlerini.Bakışlarını kamaştıran yakamozları,Ayaklarının altını gıdıklayan kumsalları düşün.Huzurun melodisi sansın dalgaların şırıltısını kulakların.Seyrinin sefasını ..»»
Sedat Nuri Kayış

Sobil Yayıncılık

Kitapta, "Bu kadarı da olmaz!" dedirten, ancak hepsi de gerçek olan teşhis ve tedavi hataları ile tıbbi bilgisizlik, beceriksizlik, dikkatsizlik sonucu ölüp giden ya da kalan yaşamlarında büyük acılar çeken insanların ilginç öyküleri anlatılıyor.

Estetik operasyon sonunda tanınmayacak hale gelenler,

Anestezi sonrası akıl hastalığına yakalananlar,

Hasta gözü yerine sağlam gözü alı..»»

Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.