Çok iyi bilirim ki, kendilerini kartal sanan horozlar, yerden ancak birkaç karış yükseğe kadar havalanabilirler. M. Gorki [Paylaş]
E-mail: Şifre: Facebook ile bağlan Üye ol | Şifremi Unuttum
Türkiye Şiir Platformu
ANASAYFA ŞİİRLER Edebiyat Defteri YAZILAR Edebiyat Defteri FORUM Edebiyat Defteri ETKİNLİKLER Edebiyat Defteri NEDİR? Edebiyat Defteri Kitap KİTAP  Edebiyat Defteri Tv TİVİ Edebiyat Defteri Sesli Şiirler MÜZİK Edebiyat Defteri BLOG Edebiyat Defteri Atölyeler ATÖLYE  Edebiyat Defteri BİCÜMLE Edebiyat Defteri ARAMA Edebiyat Defteri İLETİŞİMKitap Ara:
Kitap Kişi

 Alakalı resimli kitaplar

Kadın Kitabı - Kadın Kitapları

Kadın konu başlığında toplam 2 kitap bulunuyor.
Aşağıdaki Kadın kitaplar "alfabetik" sıraya göre listelenmektedir.
Orson Welles

Altıkırkbeş Yayınları

Vicdansızlığın insan ruhuna en az hazımsızlık kadar berbat bir etkisi vardır... Yani asla anımsayamadığınız bir şey için utanç duymanın ne demek olduğunu bilmek... Dünyada iki tür insan vardı; verenler ve isteyenler, verip vermemek umurlarında bile olmayanlar ve isteme yürekliliğini gösteremeyenler. Belki de istemeye cüret edip ne istediğinden asla emin olmayanlar. Welles, Gizli Rapor adıyla göst..»»
Feride Vural

Detay Yayıncılık

Şiddet gören kadınların günlük yaşamda çektiği sıkıntıların yaşam kalitelerini ve geleceklerini nasıl etkilediği, şiddet gören kadınların gözünden toplumun bakış açısının değerlendirilmesi bu kişiler için neler yapıldığı ve yapılabileceği ve bu kişilerin yaşam kalitelerini yükseltmeye yönelik kaygılarının gerekli olup olmadığı gibi sosyal sorunların iyileştirilmesinin araştırılması araştırmanın di..»»
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.