Küçükken yaptığınız ilginçlikler nelerdir...

2.030 izlenme - 78 yorum -
/ » 8
Yorum Yaz
beyazıt
19 Mart 2007 Pazartesi 15:23:51
mesela ben küçük çocukken bir otobüsle seyahat ederken otobüs virajı aldığında sağ tarafa tartıyorsa ben de otobüsü sol tarafa doğru zorlardım sanki dengede tutuyormuşum gibi.sonrada otobüs devrilmediğinde de kendimle gurur duyardım...=)))))
Neva Ney
19 Aralık 2010 Pazar 15:39:42
:)) GÜZELDİ
lacivertiğnedenlik
21 Aralık 2010 Salı 14:42:33
bunu ben yapıyorum hala :)
Neva Ney
21 Aralık 2010 Salı 19:41:55
ciddi misin aysu:))
lacivertiğnedenlik
7 Ocak 2011 Cuma 14:01:40
elbette cidiiyim hatta takıntım benim :))
naren
12 Ocak 2011 Çarşamba 01:40:53
çok masumca bir anı.adı üstünde çocukluk işte:)
uçmansibel
3 Şubat 2011 Perşembe 16:24:32
Banu Kalyoncu
27 Mart 2007 Salı 09:48:44
seninki gerçekten ilginçmiş beyazıt :))

ben şimdi burda bizler neler anlatırsak anlatalım..bizim şimdiki gençliğimize o kadar uzak ve ilginç gelecek ki..
ben şimdi ki çocukların ilginç olabilcek birşey yaşadığını hiç sanmıyorum..
küçükken oynadığımız oyunlar..mahalle de ne kadar çocuk varsa toplanıp ortak yaptığımız onca şeyi hatırlıyorum..
ama en çokta kuzenimi anneannemin dut ağacında bileziğinden dala asıldığında karşısına geçip uzun süre güldüğümü hiç unutmuyırum..
demek ozamanlarda da acıma duygum yokmuş;)
Neva Ney
19 Aralık 2010 Pazar 15:44:15
Yalnızca acımasız değil çocuk yaşnıza rağmen soğukkanlıymışsınız.:)
aynur soysal kumcu
27 Mart 2007 Salı 10:01:22
klasık olacak ama ben radyoda adam var zannetıp radyoyu bozmuştum bırde dedemden azar iştmiştım....
olricx
27 Mart 2007 Salı 22:17:36
Aydede'den şeker isterdim.O da verirdi.
Aydın
27 Mart 2007 Salı 22:59:44
Vallahi birçok arkadaşımda olduğunu bildiğim şey bende de vardı.

'kayahan son albümünü çıkardı'

üzülürdüm bir daha çıkarmayacak diye. 'Neden son ama' diye sızlanırdım
göçmenkuş
28 Mart 2007 Çarşamba 11:11:54
-köyde arkadaşlarımla ağaca çıkmıştım ve herkes inip evine gittiği halde ben inememiştim. orda saatlerce kalmıştım. ağabeyim gelip beni indirmişti.
Çakır Naz
28 Mart 2007 Çarşamba 20:41:55
Yerde bozuk para bulduğumda yerden kaldırıp bir ekmek parçası gibi en yakın avlu duvarının üzerine koyardım. Düşüren kişi tekrar döndüğünde onu hemen bulsun diye
Asiperi
2 Nisan 2007 Pazartesi 19:42:25
Kücükken,her disim ciktiginda yastigimin altina koyardim.Annem öyle demisti.Sabah baktigimda ufak hediyeler bulurdum.Belli bir yasa kadar annemin anlattigi peri getiriyor sandim.Meger annem koyuyormus o hediyeleri.Disimi cekerken aglamayim diye.Valla hevesle beklerdim disimin cikmasini.Yillar sonra konusuyoruz da gülüyoruz o günlere.Cocukluk iste.
k@biliyetdüşm@nı
2 Nisan 2007 Pazartesi 20:00:12
yaramazlık yaptığım zamanlarda gök gürleyecek sanırdım..........

bakıcım öyle demişti çünkü......

hala korkarım........
leylim
2 Nisan 2007 Pazartesi 23:43:59
babamın pazardan yenialdığı yürürrken şipidik şipidik yapan kırmızı terliklerimi mahalleden geçen ,eşeği ile keçi boynuzu,kırık leblebi satan satıcıyla değiş tokuş yapıp, sonra ağustos sıcağında asfaltta yalın ayak yürüyüp, keçi boynuzlarını yemiştim,üstüne de anemden temiz bir dayak tabi
sahbaz56
21 Aralık 2010 Salı 19:20:44
Çerçi geldi çerçiiiii...Geçi boynuzu vaaar,gırık leblebi vaaaaar.Çerçi geldi çerçiiii,laylon ayakkabılar alırım,patafa alırıııım..yımırta alırııın,, yün çorap eskileri alırımm çerçi vaaaar çerçiii....))))))))))))))
sahbaz56
21 Aralık 2010 Salı 19:24:49
Çerçi geldi çerçiiiii...Geçi boynuzu vaaar,gırık leblebi vaaaaar.Çerçi geldi çerçiiii,laylon ayakkabılar alırım,patafa alırıııım..yımırta alırııın,, yün çorap eskileri alırımm çerçi vaaaar çerçiii....))))))))))))))
Yorum Yaz
/ 8 »
Edebiyatdefteri.com, 2016. Bu sayfada yer alan bilgilerin her hakkı, aksi ayrıca belirtilmediği sürece Edebiyatdefteri.com'a aittir. Sitemizde yer alan şiir ve yazıların telif hakları şair ve yazarların kendilerine veya yetki verdikleri kişilere aittir. Sitemiz hiç bir şekilde kâr amacı gütmemektedir ve sitemizde yer alan tüm materyaller yalnızca bilgilendirme ve eğitim amacıyla sunulmaktadır.

Sitemizde yer alan şiirler, öyküler ve diğer eserlerin telif hakları yazarların kendilerine veya yetki verdikleri kişilere aittir. Eserlerin izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur. Ayrıca sitemiz Telif Hakları kanuna göre korunmaktadır. Herhangi bir özelliğinin kısmende olsa kullanılması ya da kopyalanması suçtur.
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.