Yeni tasarım....

4.466 izlenme - 68 yorum -
/ 7 »
Yorum Yaz
ANSIZIN
3 Mayıs 2019 Cuma 00:46:00
Uzun zamandır yavaş yavaş güncellediğimiz sitemiz her türlü cihaza duyarlı hale getiriliyor.

** Anasayfa Bitti
** Bildiriler Bitti
** Canlı Yayın Bitti
** Kurallar ve İletişim Sayfaları Bitti
** ...

Gözünüze çarpan acil güncellenmesini istediğiniz teknik sorunlar var ise bize bildirebilirsiniz.
Son Düzenleme: ANSIZIN @ 3.5.2019 01:03:04

Gülüm Çamlısoy
17 Haziran 2019 Pazartesi 21:58:43
Teşekkürler sunduğunuz her yenilik adına.
Saygımla.
Afet İnce Kırat
9 Temmuz 2019 Salı 06:07:39
Sesli şiir işi ne olacak acaba, daha önce yüklediğimiz şiirleri alamıyoruz mp3 olarak indirilmiyor
Hicran Aydın Akçakaya
6 Ağustos 2019 Salı 10:43:18
Hızlandı falan diyorsunuz da sanırım mobilde hızlandı, ben dizüstü kullanıyorum ve aşırı yavaş, sayfalar açılmıyor, sinirlerim zıpladı. Bilgisayarımla alakalı bir sorun mu acaba dedim ama başka sitelerde böyle bir sorun yok.
yakuphan kılınç
3 Mayıs 2019 Cuma 01:03:07
-Sude Nur Haylazca-
3 Mayıs 2019 Cuma 07:36:03

Ne güzel, site artık kasmadan açılıyor.

:)
muslumbayram
3 Mayıs 2019 Cuma 09:20:51
Hayırlı olmasını temenni ediyor kolaylıklar diliyorum
saygılarımla
dellysedat
3 Mayıs 2019 Cuma 10:36:24

Yakışır.

Kolay gelsin.

sahra
4 Mayıs 2019 Cumartesi 20:45:36
güzel olmuş teşekkürler. benim anlamadığım neden buradaki kullanıcılar yani vakitlerinin çoğunu burada geçirenler verilen emek karşısında tepkisiz kalıyor ? yoksa bu kullanıcılar aslında yoklar mı android falanlar mı ? bu arada kayzer şose gönderilmese iyi olurdu. her neyse kolay gelsin.
lacivertiğnedenlik
4 Mayıs 2019 Cumartesi 21:41:43
Yeni tasarlanmış ana sayfaya gitmek istemiyorum. Sağda solda kenar köşelerde kalmış bazı site görünümüne benziyor. Şimdi kullandığımız ana sayfa modern sanatsal ve çok güzel. Diğer çalışmalar yerinde ve emeğine sağlık.

ANSIZIN
7 Mayıs 2019 Salı 17:47:36
Eskiye alışanlar için Eski tasarım diye bir buton koyarız köşeye :)

lacivertiğnedenlik , forumun sahibi
18 Haziran 2019 Salı 00:05:16
Eline sağlık tabi. İyi olmuş. 😉
Filiz Şahin.
9 Mayıs 2019 Perşembe 10:26:20
soğuk
kısıtlı havası veriyor
(bilinçli ya da bilinçsiz bilmiyorum ama ) sanki başka bir siteye benzemiş
Son Düzenleme: Filiz Şahin. @ 9.5.2019 10:28:15

fransız
9 Mayıs 2019 Perşembe 12:00:46
alışkanlıktan mıdır bilmiyorum
eski hali daha sade
daha güzeldi sanki
Semihhan
9 Mayıs 2019 Perşembe 13:38:22
Tasarımdan çok bence sitenin yeni yapısında özellikle siteyi ağırlaştıran gereksiz JS ve CSS durumlarına dikkat edilmesi gerekir bunun için gzip yapısı kullanılırsa iyi olacaktır. Site açma hızı ve bir çok bölümde ciddi sıkıntılar var. DB yapısının sağlamlaştırılması ve sunucu versiyonunun iyi duruma getirilmesi gerekiyor. Şuanda db yapısında Php kaç kullanılıyor bilmem ama 7 üstü olması gerekiyor.

Uzun yıllardır içinde yer aldığım bu platformun çok daha iyi yerde olması gerektiğine inanıyorum.

Emekleriniz için teşekkürler.
Son Düzenleme: Semihhan @ 9.5.2019 14:01:55

Yorum Yaz
/ 7 »
Edebiyatdefteri.com, 2016. Bu sayfada yer alan bilgilerin her hakkı, aksi ayrıca belirtilmediği sürece Edebiyatdefteri.com'a aittir. Sitemizde yer alan şiir ve yazıların telif hakları şair ve yazarların kendilerine veya yetki verdikleri kişilere aittir. Sitemiz hiç bir şekilde kâr amacı gütmemektedir ve sitemizde yer alan tüm materyaller yalnızca bilgilendirme ve eğitim amacıyla sunulmaktadır.

Sitemizde yer alan şiirler, öyküler ve diğer eserlerin telif hakları yazarların kendilerine veya yetki verdikleri kişilere aittir. Eserlerin izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur. Ayrıca sitemiz Telif Hakları kanuna göre korunmaktadır. Herhangi bir özelliğinin kısmende olsa kullanılması ya da kopyalanması suçtur.
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.