Sera hanıma taziye
1,402 izlenme   |   40 yorum   |   Sıralama:
Sonraki Sayfa »   Son »
Yorum Yaz
Cömert Yılmaz
#-Herkes; tellere doğru bassa/Dünya; sazı hep güzel çalardı...-

Site üyelerimizden,
Değerli şair Sera hanımın, sevgili annesi hakkın rahmetine kavuşmuştur.

Merhumeye, Allah’tan rahmet dilerim. Mekânı cennet olsun.

Sera hanımın üzüntüsünü ve acısını paylaşıyor,
kendisine ve ailesine sabırlar diliyorum.

Beğen

Allah rahmet eylesin

Ahmet KARA

Allah rahmet etsin annesine Sera kardeşimize
Allah'tan sabrı cemiller dilerim.
Üzüntünü paylaşıyor kalanlara ve ailesine hayırlı
ömürler diliyorum.

GÜL BAŞPINAR

Rabbim;
Kabrini nur, imanını gür, mekanı Firdevs cennetleri olsun inşaAllah...

Naif şaireme de, sonsuz sabırlar dilerim...

Size de, gösterdiğiniz bu dostluk ve paylaşma inceliğinizden dolayı teşekkürler Sn. Cömert Yılmaz...

lacivertiğnedenlik

Nurlar içinde uyusun. Sabırlar diliyorum aileye.

metin şaşmaz

Başsağlığı ve sabır diliyorum Allah rahmet eylesin ruhu şad olsun

Sira

Mekanı Cennet olsun. Sabırlar diliyorum.

AYSIZ
#Bu kızı yeniden büyütmeliyim. .

Rabbim sabır versin 😔 mekanı cennet olsun inşallah. .
Beğen

Taylan KOÇ
#

Çok üzüldüm :(
Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun Sera hanıma ve ailesine Allah sabır versin :(
Beğen

Gülüm Çamlısoy
#Arayış: Buldum dediğin zaman her şey bitmiştir. (Goethe)

Çok üzüldüm. Acısını paylaşıyorum değerli arkadaşımın. Mekanı cennet olsun. Allah rahmet eylesin. Selam ve dua ile.
Beğen

Gülşah Dağlı
#Kalbimi imha ettim/ lüzumsuzdur

Allah rahmet eylesin. Mekânı cennet olsun
Beğen

Filiz Şahin.
#İZİN VERDİĞİM KADAR YAŞANIR BENDE, ONUN İÇİN TEK TEK VURUYORUM KUŞLARI ŞİMDİ. FİLİZ ŞAHİN

Allah rahmet eylesin , hesabı kolay mekanı cennet olur inşallah, Rabbim geride kalanlara sabır ihsan eylesin
Beğen

-Sude Nur Haylazca-
#••İçinden gül geçerse gül olursun•• Sâdî

Allah rahmet eylesin, başınız sağolsun Sevgili Sera.... Hepimiz öleceğiz de çocukluğumuz da ölüyor anne baba göç ettiğinde... Hep arıyoruz sonra hastalandığımızda, içimiz acıdığında, ihanete uğradığımızda... Öpseler de geçse dediğimiz annelerimizi, hayatımızın her anında arıyoruz. Ellerimiz, ayaklarımız üşüdüğünde... En çok da yüreğimiz üşüdüğünde....

Babam bana " çıplak ayaklarla dolaşma, çarap giy, terlik giy hasta olursun" derdi hep. Şimdi diyecek kimsem yok... Üşüdüm çok...

Kızım bana "anne sen hiç ölme senden başka kimsem yok" diyor...

Etkilendim çok...

Nurlar içinde uyusun... İçim ezildi....
Beğen

ANSIZIN
#Edebiyatdefteri.com

Mevlam; annemizin mekanını cennet eylesin.
Sera hanıma ve ailesine sabırların en büyüğünü versin.

Beğen

Mısrâ-i Âzâde
#gel diyorsun sevgili! vuslat nedir ki.. bir damla mutluluk ben seni bir ömür yanmak için sevmedim mi..

Allah rahmet eylesin annenize Sera Hanım..
Size sabırlar diliyorum..
Beğen

Jirr
#“ ve kurbağaların da kanatları olsaydı, zıpladıklarında kıçları yere vurmazdı”

Ben de çok üzüldüm. Işıklar içinde uyusun annemiz. Allah sabırlar versin başta Sevgili Sera ve geride kalan diğer yakınlarına.
Beğen
Son Düzenleme: Jirr @ 21/11/2018 18:42:00

Yorum Yaz
Sonraki Sayfa »   Son »
Edebiyatdefteri.com, 2016. Bu sayfada yer alan bilgilerin her hakkı, aksi ayrıca belirtilmediği sürece Edebiyatdefteri.com'a aittir. Sitemizde yer alan şiir ve yazıların telif hakları şair ve yazarların kendilerine veya yetki verdikleri kişilere aittir. Sitemiz hiç bir şekilde kâr amacı gütmemektedir ve sitemizde yer alan tüm materyaller yalnızca bilgilendirme ve eğitim amacıyla sunulmaktadır.

Sitemizde yer alan şiirler, öyküler ve diğer eserlerin telif hakları yazarların kendilerine veya yetki verdikleri kişilere aittir. Eserlerin izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur. Ayrıca sitemiz Telif Hakları kanuna göre korunmaktadır. Herhangi bir özelliğinin kısmende olsa kullanılması ya da kopyalanması suçtur.