Sessiz çığlıklar
1,466 izlenme   |   53 yorum   |   Sıralama:
Sonraki Sayfa »   Son »
Yorum Yaz
21 temmuz
#ne kadar hesap yaparsanız yapın , hesapta olan değil nasipte olanı yaşarsınız .

Hep "sus" dedi hayat , içimize konuşmamız bundan ..."Ertuğrul Bayram "
Bu sayfa söyleyemediklerimizi kusucaz
"An"ı
"Hayat"ı
"Yalnızlığımızı"
"İçimizdeki"ni
Beklediklerimiz"i
Ne olursa olsun yürekten çıkanlar konuşulsun
Ne demişler kimi içine gider , kimi icinden....
Beğen

21 temmuz
#ne kadar hesap yaparsanız yapın , hesapta olan değil nasipte olanı yaşarsınız .

arkadaşlar isteyen herkes istedği şekilde paylaşım yapabilir isteyen resim ,isteyen müzik, isteyen yazı ... herkesi bekliyorum ilk paylaşımı yapıyorum inşallah hepimiz için hayırlı bir forum olur

en zor olanı beklemektir hele ki boşuna beklediğini bilmek...
Beğen

78Abdullah
#

Sükûtun da bir sesi vardır. Onu duyacak yürek lazım.
Beğen

21 temmuz

"sevgi basitti , karmaşık olan bizlerdik "Frida Kahlo
çok güzel anlatmıs
Beğen

21 temmuz

kimseye anlatamadığım
darma duman bi çareyim
karma karışığım sensizliğin içinde
şimdi sessiz çığlıklar var içimde
...
dört duvar sırdaşım olmuş
bu dert beni mesken tutmuş
asıl dert onunmuş
şimdi sessiz çığlıklar var içimde
...
Beğen

21 temmuz

sensizlik kokuyor buralar
gece zifiri karanlık
aklımda yine sen yine sen
Beğen

Tuna Beyazıt
#kalıyorsun bende gide gide

Zaman geliyor seni unutma kararı alıyorum , hatta not düşüyorum baktığım her yere "o seni hiç sevmedi " diye.Sonra aradan zaman geçiyor arkama bakıyorum ve kendimden başka sana ait her şeyi görüyorum.haa doğru yaa ben sana ait değildim...
Beğen

21 temmuz

unutamıyor insan canını yakanı ,
hayallerini yıkanı ..
unut demekle unutulmuyor
geçmişin hatıraları
Beğen

21 temmuz

Sessiz cigliklarim var benim cunku icimde misralara sığmayan anlatarak bitmeyenlerle dolu
Beğen

Yorum Yaz
Sonraki Sayfa »   Son »
Edebiyatdefteri.com, 2016. Bu sayfada yer alan bilgilerin her hakkı, aksi ayrıca belirtilmediği sürece Edebiyatdefteri.com'a aittir. Sitemizde yer alan şiir ve yazıların telif hakları şair ve yazarların kendilerine veya yetki verdikleri kişilere aittir. Sitemiz hiç bir şekilde kâr amacı gütmemektedir ve sitemizde yer alan tüm materyaller yalnızca bilgilendirme ve eğitim amacıyla sunulmaktadır.

Sitemizde yer alan şiirler, öyküler ve diğer eserlerin telif hakları yazarların kendilerine veya yetki verdikleri kişilere aittir. Eserlerin izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur. Ayrıca sitemiz Telif Hakları kanuna göre korunmaktadır. Herhangi bir özelliğinin kısmende olsa kullanılması ya da kopyalanması suçtur.