yirmi besinci saat...
3,378 izlenme   |   158 yorum   |   Sıralama:
Sonraki Sayfa »   Son »
Yorum Yaz
arıkan
#

-
Beğen
Son Düzenleme: arıkan @ 10/02/2019 21:09:51

sahra
#

..
Beğen
Son Düzenleme: sahra @ 02/02/2017 13:25:57

arıkan

,

chaotica
#Omnes vulnerant ultima necat

İçimdeki Ses adlı filme ait bir imgenin birebir forum konusu olarak karşıma çıkması da benim 25. saatime denk gelmiş olsa gerek.
Beğen

arıkan

.

ressam12
#

Nar-ı Çiçek
#Hayatı teğet geçtim, şu t'araf yurdum olur... Z. Nâr

Hayalin işlediği andır saatte.

Beğen

arıkan

durgun bir gece misali
sessizlik kaplar sehrin gürültüsününe inat
akıl sorgulamaz mantık yormaz o haldeyken
geçmis gibi gözümüzden teyet gecer o an

güzel bir kahramdı devam ettireyim dedim..yüreğine sağlık yorum icin hosgeldiniz :)

Nar-ı Çiçek

Bende tesekkür ederim. Siir ile her daim.

arıkan

icimizden gelen duygu birikiminleri nefes aldırmak dileyiğle..her daim şiir dostluk kazandırır...

arıkan
#

.
Beğen
Son Düzenleme: arıkan @ 21/10/2017 19:31:59

arıkan
#

.
Beğen
Son Düzenleme: arıkan @ 21/10/2017 19:37:24

arıkan
#

.
Beğen
Son Düzenleme: arıkan @ 21/10/2017 19:37:54

arıkan
#

.
Beğen
Son Düzenleme: arıkan @ 21/10/2017 19:38:29

arıkan
#

.
Beğen
Son Düzenleme: arıkan @ 21/10/2017 19:38:55

Yorum Yaz
Sonraki Sayfa »   Son »
Edebiyatdefteri.com, 2016. Bu sayfada yer alan bilgilerin her hakkı, aksi ayrıca belirtilmediği sürece Edebiyatdefteri.com'a aittir. Sitemizde yer alan şiir ve yazıların telif hakları şair ve yazarların kendilerine veya yetki verdikleri kişilere aittir. Sitemiz hiç bir şekilde kâr amacı gütmemektedir ve sitemizde yer alan tüm materyaller yalnızca bilgilendirme ve eğitim amacıyla sunulmaktadır.

Sitemizde yer alan şiirler, öyküler ve diğer eserlerin telif hakları yazarların kendilerine veya yetki verdikleri kişilere aittir. Eserlerin izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur. Ayrıca sitemiz Telif Hakları kanuna göre korunmaktadır. Herhangi bir özelliğinin kısmende olsa kullanılması ya da kopyalanması suçtur.