Sevgili dünlüğüm..
2,400 izlenme   |   60 yorum   |   Sıralama:
Sonraki Sayfa »   Son »
Yorum Yaz
Nar-ı Çiçek
#Hayatı teğet geçtim, şu t'araf yurdum olur... Z. Nâr

Sevgili dünlüğüm.
Herşeyimin ortak sayfası, gerçekten sıktı bu yaşamak denen ağrı, artık gidelim.. Dünya kendini beğenenlere ve onlardan ibaret sananlara kalsın.

Ya da onlar!
onlar gitsin bu yaşamdan. Böyle de olur.
Beğen

glenay
#İnsan kendinin iyi yönlerini,başkalarının ise kötü yönlerini görür, gösterir.Kimse mükemmel değildir.Mükemmellik tüm yaratılanları kapsar.Hatalarımız ve yanlışlarımızla sevmeliyiz birbirimizi..

Yeni açılmış sayfa.
Güzel şeyler yazılır dilerim.

Canım sıkkın ve bir öykü yazacaktım.
Gönülsüz yazacağım.
Çünkü hep erteledim.
Beğen

Nar-ı Çiçek

Ertelemek en büyük hata belki de bu yalan dünya da.

oguz99
#

dün artık geçti gitti
bugün yeni şeyler söylemek lazım

Hz.Mevlana
Beğen
Son Düzenleme: oguz99 @ 10/08/2016 13:49:48

Nar-ı Çiçek

Ne güzel söylemiş...

oguz99

bizlere yol göstermiş

Nar-ı Çiçek

...
Uyuyorum, uyanıyorum...Yine aynı cehennem.
Bu hayatın bir kumandası olmalı başka bir kanala geçmek için..
Beğen

hüzün şairi
#Mertek öğreti aracı olsaydı eğer, değdiği yerden kan değil fikir fışkırırdı.. HÜZÜN ŞAİRİ: N Y

Sevgili dünlüğüm:

Kör atışını tavlayan ıskalanmış sevilerden dolayı yolunu şaşırmış yüreklere el ense çekmek geliyor içimden ama

Ya

Pa

Yo

Rum

İşteeee..

Niye?

Beğen

Nar-ı Çiçek

Sevgili dünlüğüm,
bir hırs uğruna bin cana yanısıra bebeklere kıyan caniler de var bu dünya da. İşte onları da Allaha havale ediyorum tüm öfkem ve kinimle..

Bu da kalsın bir köşende..
Beğen

küsss
#derine, daha derine.

Sevgili dünlüğüm,

Biliyorum cok sey kattın bana, bunun icin sana müteşekkirim. Ama simdi yani kabul et, cok da şey götürdün benden. Onun icin alacak verecek kalmadı galiba, fitleştik. Hani şöyle diyorum, yavaştan yol alsan mı artık? ^^
Beğen

Den(iz)
#Gözlerindeki gökyüzü,benim gizli mabedim.

ya hani siyasi partiler .. oteller ... bir sürü kurum kuruluş dünümüz bugünümüz konulu sunumlar yaparlar.. Bizde kendimiz için önümüze koyup dünleri çıkarıp bugünleri... Yarına ne kalmış bakabilsek... Biz bugün bunu yaparken bugünde dün oluverecek ya.. İşte tamda burada diyorum ki Anı yaşa gitsin....
Beğen

Nar-ı Çiçek

Kesinlikle haklisiniz.

Den(iz)

Mersi ☺☺☺

Nar-ı Çiçek

Sevgili dünlüğüm
Hayat çekilmiyor biz en iyisi çay demleyip içelim..
Beğen

küsss

Hadi

halil_
#Neden arama, nedensiz de olur. Bir bakmışsın gönül dikende gül olur. Sevmen şart değil sevmesen de olur. Dalga dövse bile, kaya yerinde durur...

Kaç dün geçti? Unuttuklarımı hatırlatma yükümlülüğün yok mu bazen çok seviyorum seni, bazen de nefret. Bana anlattığın en güzel ders bu aslında:'' Hayat sevgi ile nefret arasında geçen ikilem''.
Beğen

Yorum Yaz
Sonraki Sayfa »   Son »
Edebiyatdefteri.com, 2016. Bu sayfada yer alan bilgilerin her hakkı, aksi ayrıca belirtilmediği sürece Edebiyatdefteri.com'a aittir. Sitemizde yer alan şiir ve yazıların telif hakları şair ve yazarların kendilerine veya yetki verdikleri kişilere aittir. Sitemiz hiç bir şekilde kâr amacı gütmemektedir ve sitemizde yer alan tüm materyaller yalnızca bilgilendirme ve eğitim amacıyla sunulmaktadır.

Sitemizde yer alan şiirler, öyküler ve diğer eserlerin telif hakları yazarların kendilerine veya yetki verdikleri kişilere aittir. Eserlerin izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur. Ayrıca sitemiz Telif Hakları kanuna göre korunmaktadır. Herhangi bir özelliğinin kısmende olsa kullanılması ya da kopyalanması suçtur.