Sitemiz şairlerinden hasan karaşahin"i kaybettik.

1.726 izlenme - 52 yorum -
/ » 6
Yorum Yaz
Cömert Yılmaz
26 Şubat 2016 Cuma 13:34:25
Sitemizin değerli şairlerinden; Şiirin ve halkların emekçi sesi Sevgili Hasan Karaşahin agabeyim ebediyete uğurlanmıştır.

Kendisine Allahtan rahmet, ailesine ve yakınlarına sabır diliyorum.

http://profil.edebiyatdefteri.com/hkarasahin/
ANSIZIN ( Yönetici )
6 Mart 2016 Pazar 01:05:26
Forum gözden kaçmış. :(

Mevlam mekanını cennet eylesin. Başımız sağolsun.
bulunmaz_hint_kumaşı
6 Mart 2016 Pazar 01:07:57
allah rahmet etsin , mekanı cennet olsun sevenlerine sabırlar ihsan eylesin...
Nuray Çakmak
6 Mart 2016 Pazar 01:19:24
Allah rahmet eylesin ,Mekanı cennet olsun, yakınlarına sabırlar diliyorum...
Tekin Yeşilkaya
6 Mart 2016 Pazar 01:30:54
ne yapalım hayat bu....

bir gün düşer baş omuza
perde iner
acılar biter.
Seyirci her zamanki naifliğinde
iyi bilirdik der

geride buğusuz bir ayna
atmayan bir nabız bırakırken hayat
bi kaç metre bez alır gider..

12.11.2013
hkarasahin

Ruhun şâd olsun, güzel insan.
Murat Elter
6 Mart 2016 Pazar 02:39:46
Suphanallah... Birkaç saat içinde iki dost insanın ölüm haberini duydum. Biri Bülent Aslan diğeri ise şahsen tanıdığım merhum Hasan ağabey. Rabbim ikisinin de mekanını cennet eylesin. Sevenlerinin Başı sağolsun (((
Şükran AY
6 Mart 2016 Pazar 07:48:22

Resmen yaprak dökümü yaşıyoruz :( Mevlam rahmet eylesin. Cennetiyle mükâfatlandırdıklarından eylesin inşallah.
Ailesinin, yakınlarının ve hepimizin başı sağ olsun.

SenAY.
6 Mart 2016 Pazar 08:31:06

Allah’tan rahmet dilerim. Rabbim mekânını cennet eylesin geride kalanlarına da sabır ihsan eylesin.
Rampaların Ustası
6 Mart 2016 Pazar 08:40:16
Bağışlanma diliyorum Hasan Ağabey. Hepimiz için.

Nur içinde yatasın.
küsss
6 Mart 2016 Pazar 09:19:40
Allah rahmet eylesin. Elbette ölüm hep var, hep de var olacak ama ardı ardına defterde de bu haberleri duyunca ne garip oluyor insan...

Rabbim yakınlarına da sabırlar versin.
Yorum Yaz
/ 6 »
Edebiyatdefteri.com, 2016. Bu sayfada yer alan bilgilerin her hakkı, aksi ayrıca belirtilmediği sürece Edebiyatdefteri.com'a aittir. Sitemizde yer alan şiir ve yazıların telif hakları şair ve yazarların kendilerine veya yetki verdikleri kişilere aittir. Sitemiz hiç bir şekilde kâr amacı gütmemektedir ve sitemizde yer alan tüm materyaller yalnızca bilgilendirme ve eğitim amacıyla sunulmaktadır.

Sitemizde yer alan şiirler, öyküler ve diğer eserlerin telif hakları yazarların kendilerine veya yetki verdikleri kişilere aittir. Eserlerin izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur. Ayrıca sitemiz Telif Hakları kanuna göre korunmaktadır. Herhangi bir özelliğinin kısmende olsa kullanılması ya da kopyalanması suçtur.
Edebiyatdefteri.com'u kullanarak Çerez Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.